Aukščiau, greičiau, toliau

• Paskelbė : Matas Slančiauskas
  • Paskelbta: 2024-02-06
  • Kategorija: Sportas

2024-02-01 Joniškio sporto centro ir M. Slančiausko progimnazijos lengvaatlečiai dalyvavo Šiauliuose vykusiose tradicinėse „Sidabrinis medis“ vaikų lengvosios atletikos varžybose „Aukščiau, greičiau, toliau“. Puikiai sekėsi Sofijai Mitrulevičiūtei. Ji rutulio stūmimo rungtyje nustūmė 2kg rutulį 11.10m ir tapo čempione. Jurita Jasaitytė pagerinusi savo asmeninį rekordą, nustūmė rutulį 9.66m ir užėmė 3 vietą, o Gabija Kapustinaitė pateko į finalinį aštuntuką (rezultatas 8,40m), Aringa Tamašauskaitė nustūmė rutulį 7.77m. Medaliais buvo apdovanoti ir šešetukas šuolio į aukštį rungtyje. Simonas Banys ir Matas Milašauskas peršoko 1.35m kartelę ir užėmė 4 ir 5 vietas, Nojus Jurevičius peršoko 1.30m -6 vieta, o Benas Bilkštis ir Bernardas Stankaitis peršoko 1.25m aukštį. Emilija Uždavinytė peršoko 1.35m kartelę ir tik bandymais atsiliko nuo prizininkių, o Evelina Gruzdytė įveikė 1.25m kartelę. Jaunosios bėgikės Kamilė Bėčiūtė, Emilija Bubelytė ir 600m bėgikai Aldas Liaudanskas, Titas Jankauskas, Majus Misgiris, Jokūbas Kačiulis, Vainius Misiulis prizinių vietų neiškovojo, bet pasiekė savo asmeninius rezultatus. Visi sportininkai buvo apdovanoti varžybų atminimo priziukais-magnetukais.