Lietuvos vaikų olimpinių vilčių čempionatas

• Paskelbta: 2023-11-18
  • Kategorija: Sportas

2023 m. lapkričio 17 d. Šiauliuose Lietuvos vaikų olimpinių vilčių čempionate rungtyniavo rajonų lengvaatlečiai. Čia, kartu su 400 vaikų iš visos Lietuvos mažųjų miestų bei rajonų, startavo Joniškio sporto centro ir Mato Slančiausko progimnazijos jaunieji sportininkai. Jokių vilčių artimiausioms varžovėms nepaliko Sofija Mitrulevičiūtė, kuri 2 kg rutulio stūmimo rungtyje iškovojo aukso medalį (11 m 87 cm). Šeštą vietą šioje rungtyje laimėjo Jurita Jasaitytė (9 m 94 cm). Berniukų šuolio į aukštį rungtyje bronzos medalį iškovojo Simonas Banys (1 m 35 cm). Penktą vietą čia laimėjo Tajus Puidokas (1 m 35 cm, bet atliko daugiau bandymų už Simoną). Septintą vietą pasidalino du joniškiečiai - Arnas Šlenderis ir Nojus Jurevičius (1 m 25 cm). Mergaičių šuolio į aukštį rungtyje septintoje vietoje liko Jana Kots (1 m 20 cm). Berniukų 3 kg rutulio stūmimo rungtyje šeštą vietą laimėjo Kevinas Šešplaukis (10 m 14 cm).

Šiose varžybose kiekvienoje rungtyje buvo apdovanoti šeši pirmieji sportininkai: trys prizininkai gavo diplomus ir medalius, 4-6 vietų laimėtojai - varžybų atminimo diplomus su pasiektais rezultatais.