Vilniaus „Vingio“ stadione vyko lengvosios atletikos čempionatas

• Paskelbė : Matas Slančiauskas
  • Paskelbta: 2023-06-09
  • Kategorija: Sportas

2023 m. birželio 1 dieną Vilniaus „Vingio“ stadione vyko Lietuvos vaikų, gimusių 2010 m. ir jaunesnių, lengvosios atletikos čempionatas. Į varžybas atvyko gausus pajėgiausių jaunųjų sportininkų būrys iš visos Lietuvos. Jose startavo ir Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos lengvaatlečiai ( treneriai V. Butautienė ir P. Veikalas ). Mergaičių 2 kg rutulio stūmimo rungtyje Lietuvos vaikų čempione tapo Sofija Mitrulevičiūtė (rezultatas 10 m 90 cm). Mergaičių kamuoliuko metimo rungtyje ketvirtą vietą iškovojo Amilė Apinytė (43 m 62 cm). Ketvirtą vietą taip pat laimėjo Tajus Puidokas, kuris šuolio į aukštį rungtyje peršoko į 1 m 35 cm aukštį iškeltą kartelę, o 1 m 25 cm aukštį įveikė Benas Bilkštys, Emilija Uždavinytė ir Jana Kots.  Berniukų kamuoliuko metimo rungtyje į finalinį aštuntuką pateko Kevinas Šešplaukis (49 m 10 cm). Simonas Banys į tolį nušoko 4m 5cm. Diplomais ir medaliais buvo apdovanoti 1-3 vietų laimėtojai, o 4-6 vietų laimėtojai – diplomais. Sveikiname mūsų mokyklos sportininkus ir linkime sėkmės kituose startuose.