Šiaulių miesto vaikų atviras lengvosios atletikos čempionatas

• Paskelbta: 2023-05-21
  • Kategorija: Sportas

Gegužės 18 d. Šiauliuose vyko vaikų atviras lengvosios atletikos čempionatas. M. Slančiausko mokiniai iškovojo 6 medalius. Rutulio stūmimo rungtyje 1 vietą laimėjo Sofija Mitrulevičiūtė (11,02m), antrą vietą užėmė Kevinas Šešplaukis (9,68m) ir 4 vietą Aringa Tamašauskaitė (7,60m).  Kamuoliuko metimo rungtyje 2 vietą laimėjo Amilė Apinytė (40,74m) ir Kevinas Šešplaukis (49,54m),  trečią vietą užėmė Sofija Mitrulevičiūtė (29,80m). Šuolio į tolį rungtyje 2 vietą užėmė Simonas Banys (4,13m). Šuolio į aukštį rungtyje  1,25m kartelę įveikė Emilijus Petniūnas ir Jana Kots, o Emilija Digerytė ir Evelina Gruzdytė peršoko 1,10m. 60m bėgime į finalinį aštuntuką pateko ir 5 vietą užėmė Titas Benis, o šeštą vietą užėmė Matas Milašauskas. Sveikiname varžybų dalyvius ir linkime sėkmės.