Imtynininkų varžytuvės Estijoje

• Paskelbė : Matas Slančiauskas
  • Paskelbta: 2023-02-16
  • Kategorija: Sportas

Joniškio visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ ir sporto centro imtynininkai varžėsi Estijoje, Valgos mieste surengtame tarptautiniame graikų - romėnų imtynių turnyre. Jame jėgas išmėgino du šimtai aštuoniasdešimt trys imtynininkai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Lietuvai atstovavo imtynininkai iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Joniškio. Turnyre konkurencija buvo labai didelė. Tik keturiose svorio kategorijose iš keturiasdešimt dvejų nuglėtojais tapo lietuviai. Pirmas vietas iškovojo trys joniškiečiai, treniruojami trenerio Ryčio Keršio. Jauniausių (2015 m.gimusių ir jaunesnių) imtynininkų grupėje visas keturias imtis laimėjo ir nugalėtoju tapo Joniškio Mato Slančiausko auklėtinis Tauras Petronis (svorio kategorija Iki 40 kg).