Šiaulių apskrities B grupės ČEMPIONĖS!

• Paskelbė : Matas Slančiauskas
  • Paskelbta: 2023-03-02
  • Kategorija: Sportas

Projektas „LADYGOLAS“ – tai tarpmokyklinės merginų salės futbolo žaidynės. Tai galimybė kiekvienai įgyvendinti svajonę tapti čempione ne tik aikštelėje, bet ir gyvenime: įgyti drąsos bei pasitikėjimo savimi, išmėginti jėgas visiškai kitokiame futbole – salės futbole (futsale). Šiais metais užsiregistravo 148 komandos iš visos Lietuvos, kurių tarpe ir M. Slančiausko progimnazija.

M. Slančiausko progimnazijos mergaičių futbolo komanda sudalyvavo Lietuvos mokyklų merginų „LADYGOLO“ U-12 Šiaulių apskrities futbolo žaidynėse. B grupėje dalyvavo 4 komandos - M. Slančiausko progimnazija, Šiaulių „Salduvės“ progimnaziją, Šiaulių „Jovaro“ progimnazija, Šiaulių „Ragainės“ progimnazija. Mūsų mergaičių komanda laimėjo visas rungtynes rezultatu - 9:1, 3:0, 8:0, tapo čempionėmis ir iškovojo teisę dalyvauti apskričių/regionų finale. Sveikiname Karolina Vilimaitę, Justę Jacaitę, Ernestą Sipavičiūtę, Rugilę Remeikaitę, Augustę Gaurilčikaitę, Lukreciją Čalkevičiūtę, trenerį Edmundą Bernotą, komandos vadovę Virginiją Butautienę ir linkime sėkmės finale.