Mato Slančiausko progimnazija

Tėvų diena: „Būkime saugūs interetinėje erdvėje“

️Šiandien, po susitikimų su mokytojais, tėvelius pakvietėme į jaukią ir prasmingą paskaitą apie internetines patyčias.
Švietimo centro psichologė Inga Lukšaitė - Samaitienė šiltai ir suprantamai pasidalijo įžvalgomis apie tai, kaip atpažinti vaiko patiriamą nerimą skaitmeninėje erdvėje, kaip su juo kalbėtis ir kaip galime padėti vaikams jaustis saugiai.
Apie šią svarbią temą kalbėjo ir MSP direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolanta ir Kristina, pristatydamos tarptautinį Erasmus projektą „cbPROact Cyberbullying: a proactive action“, skirtą sąmoningumui ugdyti ir bendruomenei stiprinti.
Dėkojame visiems tėveliams, kurie atrado laiko būti kartu. Jūsų įsitraukimas ir rūpestis – didžiausia dovana mūsų vaikams.❤️
Nuoširdžiai dėkojame psichologei Ingai už ilgametę draugystę!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas