Konkursas „Žiemos fantazija“

Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla kviečia Lietuvos moksleivius ir ne tik, besidominčius informatika, dizainu, ar šiaip mėgstančius praleisti laiką prie kompiuterio, dalyvauti konkurse „Žiemos fantazija”. Šis konkursas siūlo moksleiviams ir visiems kitiems, norintiems dalyvauti konkurse, sukurti kalėdinį ar naujametį virtualų atviruką, kurį būtų galima siųsti elektroniniu paštu, talpinti internetiniame tinklapyje arba sukurti kalėdinį ar naujametį MS Windows darbalaukio apipavidalinimą.
Konkurso dalyviai skirstomi į amžiaus grupes: 1 – 4, 5 – 6, 7 – 8 klasių mokiniai, suaugusių grupė (19 metų ir vyresni).
Konkursas susideda iš dviejų dalių: kalėdinių ar naujamečių atvirukų ir naujamečio ar kalėdinio darbalaukio apipavidalinimo (MS Windows).

  • Kalėdiniai ir naujamečiai atvirukai pagal vaizdo pobūdį gali būti dviejų kategorijų: statiniai ir dinaminiai. Statinis vaizdas – tai vientisas nesikeičiantis paveiksliukas.Dinaminis – tai animuotas vaizdas, kuriame panaudoti nors du besikeičiantys kadrai arba judesys.
  • MS Windows darbalaukio naujametis ir kalėdinis apipavidalinimas – tai bylų rinkinys, susidedantis iš: grafinio ar video darbalaukio fono (Wallpaper); darbalaukio piktogramų (Icons); pelės žymeklių (Mouse pointers); darbalaukio užsklandos (Screen Saver).

Pagrindinius reikalavimus atvirukams ir darbalaukio apipavidalinimui galima rasti www.nkkm.lt.
Darbai priimami iki 2012 m. gruodžio 5 d. Konkurso dalyviai, dalyvaujantys statinių ir dinaminių atvirukų kategorijoje, savo konkursinius darbus patys publikuoja interneto svetainėje
kaledos.nkkm.lt. Dalyviai, kurie dalyvaus Windows darbalaukio
apipavidalinimo kategorijoje, savo darbus siunčia suspaustus į archyvus elektroniniu paštu fantazija2012@nkkm.lt.
Darbai bus publikuojami interneto svetainėje kaledos.nkkm.lt, geriausieji darbai – www.nkkm.lt.
Diplomą, patvirtinantį dalyvavimą konkurse, gaus visi dalyviai.
Aktyviausiems mokytojams bus išsiųstos padėkos.
Pasiteiravimui el. paštas fantazija2012@nkkm.lt.
Daugiau informacijos www.nkkm.lt