www.MokytojoDienorastis.lt

Mokytojo dienoraštisGerbiami Mokytojai Tėveliai,
Visus sveikiname pradėjus naujus mokslo metus ir lydint vaikus naujais žinių žingsneliais mokykloje.
Maloniai kviečiame prisijungti prie naujos interaktyvios svetainės www.MokytojoDienorastis.lt, vienijančios mokytojus ir tėvelius.
Čia rasite įdomios ir naudingos informacijos apie mokinius, mokyklos gyvenimo aktualijas, mokymą užsienyje. Vyks specialistų (pedagogo, soc. pedagogo, psichologo, logopedo irk t. konsultacijos).
– Mokytojai galės pasinaudoti sukaupta metodine mokomąja medžiaga bei ją papildyti savo turimomis užduotimis; pakviesti į jų mokyklos renginį, pasigirti vykdomais projektais, mokinių darbų parodomis.
– Tėveliai ras naudingos informacijos apie vaikų mokymąsi, egzaminus;galės dalintis tėviška patirtimi ir sulaukti paguodos, pagyrimo žodžių, bendraus forume.
– Bendrausime, draigausime. Visus kviesime dalyvauti konkursuose ir laimėti puikių prizų.
Mokyklos tribūna – puiki vieta ir galimybė mokykloms pristatyti renginius, vykdomus ar vykusius projektus, mokinių darbų parodas, konkursus ir pan.
Tiesiog atsiųskite informaciją, kurią norėtumėte patalpinti www.MokytojoDienorastis.lt el.pašto adresu mokytojo@aja.lt, ir netrukus Jūs puikuositės internetinėje erdvėje. Jūsų informaciją / kvietimą / pasigyrimą ir nuotraukas matys ne tik Jūsų mokyklos mokytojai ir tėveliai, bet ir visų Lietuvos mokyklų bendruomenės. Juk smagu, kai apie Jus ir Jūsų vykdomą veiklą sužino daugiau žmonių.