Trečiokų iškyla į „RUNWAY RUN 2018“ renginį

Šeštadienį (04.21) 3a klasės mokiniai ir jų tėveliai nuvyko į Zoknių Karinių oro pajėgų Aviacijos bazę, į renginį „Runway Run 2018“. Ekskursijąmokniams organizavo mokytoja Irena Katinienė.

Mokiniai aplankė Karinės ekspozicijos parodą.Parodoje dalyvavo NATO priešakinių pajėgų grupė, Lietuvos kariuomenė, Lietuvos policija, Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Trečiokai ir jų tėveliai išvydo Prancūzijos tanką „AMX Leclerc“, susidomėję apžiūrinėjo įvairias pėstininkų mašinas, šarvuotus automobilius, pačią įvairiausią karinę ginkluotę, artilerijos pabūklus.

Generolo P. Plechavičiaus šaulių 6-oji rinktinė leido vaikučiams išbandyti akies tikslumą šaudant į taikinį iš pneumatinio ginklo. Koks buvo džiaugsmas, kai, paėmęs pirmą kartą ginklą į rankas, pataikei į taikinį!

Pasisveikino ir su Amsiumi, kuris mielai sutiko net nusifotografuoti.

Grįždami aplankėme CH. Frenkelio vilą, kuri yra viena iš populiariausių kultūrinio turizmo vietų Šiaurės Lietuvoje. Pasigrožėjome architektūros statiniu, interjere išlikusia medžio apdaila, puošniais lipdiniais,tapybos fragmentais. Žiūrėdami ekspozicijas,sužinojome apie Lietuvos žymų fabrikantą CH. Frenkelį, jo sukurtą garsų visoje Rusijos imperijoje odų išdirbimo fabriką.

Pabuvojome Dviračių muziejų.Tai toks vienintelis muziejus Lietuvoje. Vaikučiai galėjo paminti įvairių rūšių dviračių ir palyginti, su kokiu dviračiu minti yra lengviau, o su kuriuo – įdomiau.

Pakeliui užsukome į Kryžių kalną. Vaikučiai negalėjo atsistebėti, kiek daug kryžių, kryželių vienoje vietoje!

Linksmi ir laimingi sugrįžome į namus, o patirtus įspūdžius galėsime papasakoti šeimos nariams ir draugams.