TREČIASIS PROTŲ MŪŠIS GAUSIAUSIAS

Labai apsidžiaugėme, kai pamatėme, kad į trečiąjį – finalinį – PROTŲ MŪŠĮ susirinko net penkios komandos. Jei nebeatėjo viena komanda, tai, nebuvusi ankstesniuose žaidimuose, į trečiąjį 8b klasė atėjo su trimis komandomis. Žaidimas vyko sutelktai, netrūko gerų emocijų, džiaugsmo, įveikus nelengvą klausimą ar ture surinkus daugiausiai taškų. Šįkart vėl buvo turai ŽODŽIŲ GRANDINĖLĖ bei JONIŠKIO RAJONAS. Kitos temos naujos: KALBOS IR MUZIKA, KNYGOS, VAIZDAI. Geriausiai sekėsi išgvildenti GRANDINĖLĖS klausimus, net dvi komandos surinko po 10 taškų. O JONIŠKIO RAJONO ture net trims komandoms pavyko surinkti visus galimus – penkis – taškus. Jau tarsi tradicija tapo tai, kad sunkiausias pirmasis turas (Primename, tai buvo ASTRONOMIJA, GEOGRAFIJA, o šįkart KALBOS IR MUZIKA).

Finalinį PROTMŪŠĮ laimėjo 7a klasės komanda „Grynuoliai“. Jie surinko 36 taškus. Nuo jų vos trimis taškais atsiliko dvi vienodai taškų surinkusios 8b klasės komandos „Kirviai“ ir „Čipolinai“. Treti – 7b klasės komanda „Žirniai“. Neblogai žaidė ir trečioji 8b klasės komanda „Maximos daržiukai“. Už gerą žaidimą visos komandos gavo po saldų prizą – saldainių dėžutę.  Komandą nugalėtoją, t.y.  kiekvieną jos narį, apdovanojome užrašų knygelėmis ir rašikliais. Juk komanda „Grynuoliai“ laimėjo ne tik finalinį, bet ir  visus tris protmūšius.

Dėkojame visiems moksleiviams iš 7a, 7b. 8a, 8b klasių, susirinkdavusiems antradieniais vakare pabūti kartu su mokytojais ir Tėveliais, pasirungti protų mūšyje. Dėkojame mokytojams, kurie sutiko padėti mokiniams, neatsisakė jų prašomi ir dalyvavo žaidimuose. Tai klasių auklėtojos S. Jacienė, L. Mitrulevičiūtė, J. Pinkienė, direktorė S. Plaksij, pavaduotoja V. Zigmantienė,  istorijos mokytoja R. Ivaškevičienė, rusų kalbos mokytoja J. Aleksandravičienė, matematikos mokytoja J. Dauparienė. Dėkojame visiems Tėveliams, vieną ar kelis kartus pabuvusiems komandoje su vaikais ir jų mokytojais: S. Vaineikiui, R. Žitkevičienei, L. Kurauskienei, V. Tuminienei,  J. Klimienei, R. Kazimieraičiui, R. Kazlienei, J. Ir R. Bytautams, J. Katiliavienei, S. ir A. Paulavičiams.

Tikslą pasiekėme – trijuose PROTMŪŠIUOSE subūrėme kartu mokinius, mokytojus ir Tėvelius, paskatinome dalyvauti tokiuose žaidimuose, kuriuose ugdomas ir loginis mąstymas, ir  mokėjimas dirbti  komandoje, ir bendravimas bei bendradarbiavimas, kur sužinoma naujų dalykų. Jei dalyviams patiko, gal kitąmet jau rudenį galėsime pažaisti vėl? Gal tai taps tradicija? Dar kartą AČIŪ visiems , patikėjusiems mumis ir dalyvavusiems protų mūšiuose, sutelkusiuose bendram darbui ir džiaugsmui mūsų progimnazijos BENDRUOMENĘ.

PROTMŪŠIŲ organizatorės ir vedėjos
Asta Radžvilienė ir Rima Dominaitė