SUTELKIME SAVO BENDRUOMENĘ

Prieš moksleivių pavasario atostogas pavyko suorganizuoti netradicinį PROTMŪŠĮ (gal jis taps tradiciniu?). Tai mūsų projekto „Sutelkime savo bendruomenę“ pirmasis renginys. Vakare į mokyklos salę rinkosi trys komandos, kurių sudėtyje buvo mokiniai, mokytojai ir Tėveliai (tiksliau – vienas mokytojas, penki mokiniai ir du Tėveliai). Vyko 5 turai, kurių klausimai nebuvo labai lengvi. Iš pradžių sunkiau, paskui jau visai neblogai sekėsi visoms komandoms. Sunkiausias buvo ASTRONOMIJOS turas, kitos temos lengvesnės: ŽODŽIŲ GRANDINĖLĖ, MITYBA, SUDURTINIAI ŽODŽIAI IR PASAKOS. Nugalėjo 7a klasės komanda „Grynuoliai“, tačiau taškų daug surinko ir nuo nugalėtojų nedaug atsiliko ir kitos komandos – 8a kl. „Žaibas“ ir 7b kl. „Žirniai“.

Renginio organizatorės ir vedėjos – fizikus mokytoja Asta Radžvilienė ir lietuvių kalbos mokytoja Rima Dominaitė – džiaugiasi pavykusiu pirmuoju protmūšiu ir primena, kad antrasis protų mūšis vyks kovo 29 dieną, antradienį (tuoj po atostogų) tuo pačiu laiku – 17.30 val. Kviečiame ir daugiau komandų įsijungti į žaidimą. Tikimės, jog pavyks surengti tris protų mūšius, o tada ir Linksmųjų išradingųjų šou „Po savo stogu“ tarp mokinių, mokytojų ir Tėvelių komandų.

Renginio pradžioje mokytoja Rima pasakė: „Kuo daugiau būsime kartu- mokiniai, mokytojai ir Tėveliai, tuo geriau vieni kitus suprasime ir daug gražių darbų galėsime padaryti“. Mokytoja Asta dalyvauja įvairiuose protmūšiuose, kurie rengiami Joniškyje, ji pasidalino savo įspūdžiais, džiaugdamasi, kad žaidimuose būna kartu su šeima. Protų mūšiai dabar „ant bangos“ visoje Lietuvoje. Tai puikus žaidimas visai Lietuvos bendruomenei 2016 metais, paskelbtais BENDRUOMENIŲ METAIS.