Sėkmė projekte „Olimpinis mėnuo 2021“

Šiais metais spalio 4-29 dienomis pradinių klasių mokiniai (1b, 2b, 4a kl.), paraginti savo mokytojų (J.Bytautienė, L.Pilipavičienė, D.Klausienė), prisijungė prie respublikinio projekto „Olimpinis mėnuo 2021“, kurį jau ketvirti metai organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Šiais metais projektą globojo pirmoji šalies ponia D.Nausėdienė.
Mokiniai įgyvendino fizinio aktyvumo ir sporto veiklas, sužinojo daugiau apie fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną, emocinį intelektą ir bendradarbiavimo svarbą, įgyvendino įdomias bei linksmas veiklas.
Projektas lapkričio 22 dieną finišavo jau tradicine tapusia burtų traukimo ceremonija, kurios metu buvo išrinktos net 55 projekte dalyvavusios klasės, kurios buvo apdovanotos projekto organizatorių įsteigtais prizais.
Sėkmė nusišypsojo 1b klasei. Prizo vertė – 467 eur. Dovanotas sporto inventorius (futbolo vartai, kamuoliai, badmintono rinkinys, tinklinio rinkinys, šokdynės ir kt.) tikrai padės smagiai leisti laiką pertraukų metu.
Kuo anksčiau vaikai pažins ir atras judėjimą, atras sporto suteikiamas teigiamas emocijas, tuo ateityje bus sąmoningesni sau, tuo sveikesnė ir judresnė bus mūsų visuomenė, o kai kurie iš šiandieninių pradinukų tikrai taps mūsų ateities sporto žvaigždėmis.
Burtų traukimo ceremonija: youtu.be/ZSn7g2CAje8