Rokui sidabras

Baigėsi Lietuvos mokinių žaidynės. Atskirų rungčių lengvosios atletikos finalinės varžybos vyko Šiauliuose. Dalyvavo berniukų ir mergaičių komandos po šešis dalyvius. Užskaitai buvo skaičiuojami penki geriausi komandos pasiekimai. Šuolio į aukštį sektoriuje Modestas Stankaitis 1 m 60 cm – penktas, Arnas Paulavičius – 1 m 60 cm – septintas, Armandas Tamašauskas 1 m 45 cm – tryliktas, Arminas Tamašauskas 400 m nubėgo per 59.00 s iškovojo penktą vietą. Geriausiai pasirodė Rokas Žukauskas 1000 m bėgime įveikė per 3.00 min ir iškovojo sidabro medalį mokinių žaidynėse. Komanda surinko 77 taškus ir iškovojo ketvirtą vietą tarp 29 šalies progimnazijos mokyklų. Susumavus visų sporto šakų rezultatus Mato Slančiausko progimnazijos komanda iškovojo 5 vietą respublikoje iš 124 progimnazijos mokyklų.