Robotai STEM įgyvendinimui

M. Slančiausko progimnazijos mokytojai pradės įgyvendinti Erasmus+KA202 projektą „Robotai STEM įgyvendinimui“ kartu su partneriais iš Portugalijos, Italijos, Turkijos, Anglijos. Šiuo projektu siekiama, kad robotika būtų lengviau prieinama visiems mokiniams. Projekto dalyviai, įsigiję nebrangiai kainuojančius robotukus, juos patobulins rinkoje esančiais komponentais, kad gautas rinkinys būtų nenusileidžiantis brangiems robotų rinkiniams.

Kitas projekto tikslas – išnaudoti robotus kaip galimybę integruoti robotiką su kitais mokomaisiais dalykais. Projekto partneriai, sukaupę savo patirtį, išleis el. knygą, kurioje patalpins metodinę medžiagą. Ši informacija bus prieinama visiems.

Šio projekto veikla yra labai svarbi siekiant parodyti visų mokyklų galimybes išnaudoti pagal kainą prieinamus robotikos rinkinius ugdymui, dalykų integravimui.

Pirmasis virtualus partnerių susitikimas jau įvyko. Partneriai pristatė savo mokyklas, aptarė suplanuotas veiklas. Mokytojos A. Radžvilienė, J. Šiurnienė pristatydamos savo mokyklą pasidžiaugė patirtimi integruojant robotiką į mokomuosius dalykus.

Slančiausko mokytojų, mokinių laukia nelengvos, bet labai prasmingos veiklos.