Mokytojų sąrašas

Eil. Nr.

    Pavardė Vardas

Turimos pareigos

1 Jacienė Simona Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, anglų k. mokytoja metodininkė
2 Šiurnienė Jolanta Direktoriaus pavaduotoja ugdymui; anglų k. mokytoja metodininkė
3 Aleksandravičienė Jekaterina Rusų k. mokytoja metodininkė; 7b kl. auklėtoja
4 Apinytė Šarūnė Pradinių kl. vyr. mokytoja, 4b kl. mokytoja
5 Bytautienė Jolanta Pradinių kl. mokytoja metodininkė, 2b kl. mokytoja
6 Budzinskytė Aurelija Pradinių kl. mokytoja, 2a kl. mokytoja
7 Butautienė Virginija Fizinio ugdymo vyr. mokytoja
8 Dauparienė Janina Matematikos mokytoja metodininkė; 6b kl. auklėtoja
9 Dominaitė Rima Lietuvių k. vyr. mokytoja
10 Dundulienė Vaidutė Geografijos vyr. mokytoja
11 Filatovienė Aušra Chemijos vyr. mokytoja
12 Gailienė Daiva Mokytoja padėjėja
13 Ivaškevičienė Rita Istorijos vyr. mokytoja, 8a kl. mokytoja
14 Jačunckienė Kristina Matematikos vyr. mokytoja; 5a kl. auklėtoja
15 Jankauskas Tomas Fizikos ir IT vyr.  mokytojas
16 Janiulienė Gitana Pradinių kl. vyr.  mokytoja, 1c kl. mokytoja
17 Jonaitienė Alina Lietuvių k. mokytoja metodininkė
18 Kairienė Neringa Specialioji pedagogė
19 Katiliavienė Jurgita Socialinė pedagogė, 7a kl. auklėtoja
20 Klausienė Danutė Pradinių kl. mokytoja metodininkė, 1a kl. mokytoja
21 Kurauskienė Laimutė Anglų k.  mokytoja metodininkė
22 Kuizinienė Raimonda Mokytoja padėjėja
23 Liandzbergienė Janina Pradinių kl. mokytoja metodininkė, 3a kl. mokytoja
24 Mačiūnienė Edita Mokytoja padėjėja
25 Martinaitienė Nerita Anglų k.  mokytoja
26 Martinaitis Vaclovas Technologijų mokytojas
27 Matulienė Jurgita Pradinių kl. mokytoja metodininkė, 4a kl. mokytoja
28 Misiuvienė Inga Biologijos mokytoja metodininkė, 8b kl. auklėtoja
29 Navickienė Danutė Tikybos vyr. mokytoja
30 Nogobodienė Irmina Muzikos mokytoja, 6a kl. auklėtoja
31 Padgurskienė Rita Logopedė metodininkė
32 Paulavičienė Sandra Šokių mokytoja metodininkė
33 Pilipavičienė Lina Pradinių kl. mokytoja metodininkė, 2b kl. mokytoja
34 Radžvilienė Asta Fizikos ir IT  mokytoja metodininkė
35 Rimdžiūtė Roma Psichologijos atestuota mokytoja
36 Stagienė Gitana Technologijų vyr. mokytoja
37 Svytienė Gitana Etikos mokytoja metodininkė; bibliotekininkė; 5b kl. auklėtoja
38 Vaineikienė Ugnė Pradinių kl. mokytoja metodininkė, 1b kl. mokytoja