Pradinukai respublikinėje konferencijoje „Mūsų pasaulis“

Lapkričio 22 dieną M.Slančiausko progimnazijos pradinukai dalyvavo respublikinėje pradinių klasių konferencijoje „Mūsų pasaulis“, kuri vyko Šiaulių Jovaro progimnazijoje. Konferencijoje dalyvavo mokiniai iš Akmenės, Kelmės, Radviliškio, Šiaulių, Kuršėnų ir Joniškio miestų mokyklų.
Konferencijoje mokiniai domėjosi ir kitiems pasakojo apie žmogaus sveikatą ir saugumą, atsakingą gamtos išteklių naudojimą, lietuvių liaudies tradicijų puoselėjimą ir lietuvių kultūros istoriją. Didžiausias dėmesys konferencijoje buvo skiriamas gamtos išsaugojimui.
Šia tema savo žiniomis ir patirtimi dalijosi ir M. Slančiausko progimnazijos mokiniai: 1a klasės mokinys Jokūbas Cicinas (mokytoja Jurgita Matulienė), 2a klasės mokinė Meida Kipšaitė (mokytoja Danutė Klausienė), 3a klasės mokinė Justė Jacaitė (mokytoja Dalia Marcinkevičienė) ir 4b klasės mokinė Tėja Zablockytė (mokytoja Lina Pilipavičienė).
Ši patirtis pradinukams naudinga – bendraudami ir bendradarbiaudami jie įgyja drąsos, įvairiapusiškų žinių ir pasitikėjimo savimi.