Penktokų krikštynos

Penktadienį visų penktokėlių širdelės virpėjo, nes tą dieną laukė nepaprastas įvykis – krikštynos, kurių metu jie buvo teisiami už visas pradinėse klasėse padarytas nuodėmes.
Tad paskutinę dieną prieš atostogas, po pamokų, mokyklos 1-o aukšto fojė susirinko nemažas būrys mažųjų „nusidėjėlių“. Čia laukė ir pirmasis išbandymas – baimės testas, o tiksliau, šlapi suolai, ant kurių sėdėdami penktokai sužinojo, už ką yra kaltinami.
Po to didžiulė virtinė „suimtųjų“, kuriuos lydėjo krikštynų organizatorės Greda, Gabrielė, Gustė, Rūta, Gabija ir jų pagalbininkės, pajudėjo į antrą aukštą. Čia jie pateko į „karcerį“, kuriame nuolat byrėjo „tinkas“.
Galiausiai iškentę ne vieną išbandymą penktokai pateko į „teismo“ salę. Salėje teisėjos skyrė išdaigininkams bausmes: pašokti žinomą šokį, kuo greičiau atsakyti į užduotus klausimus, suvaidinti nurodytą pasaką, sukurti priesaiką auklėtojoms. Įvykdę visas užduotis, penktokėliai išpirko savo nuodėmes ir tapo pilnateisiai „didžiukai“. Tą patvirtino ir penktokų auklėtojoms įteikti sertifikatai.
Po išbandymų penktokų laukė linksmiausia dalis – diskoteka.
Tikimės, kad krikštynos pradžiugino mūsų penktokus ir suteikė gerą nuotaiką, kurios užteks visoms atostogoms.
„Linksmučių“ klubo narės