Susitikimas su pasaulio jaunimo čempionu Viliumi Laurinaičiu

Spalio 9 d. mūsų mokykloje lankėsi pasaulio jaunimo graikų – romenų imtynių čempionas, buvęs mūsų mokyklos mokinys Vilius Laurinaitis kartu su savo pirmuoju treneriu V. Audicku ir rajono sporto mokyklos direktoriaus pavaduotoju V. Filatovu.
Sportininką prie įėjimo į mokyklą pasitiko sveikinimo plakatas ir mokiniai, skubantys į susitikimą su garsiu sportininku. Su dideliu įdomumu Vilius apžiūrėjo pasikeitusią mokyklą, kabinetus, skaityklą.
Sporto salėje čempionas buvo sutiktas gausiais plojimais. Mokiniai domėjosi sportininko pasiekimais , keliu į sėkmę, treniruotėmis, sportininko gyvenimu. Vilius prisiminė metus, praleistus mūsų mokykloje, mokytojus, pasidžiaugė pagražėjusia mokykla. Pasakodamas apie nelengvai pelnytas pergales pasaulio jaunimo graikų –romenų imtynių čempionate Tailande pabrėžė, kad gyvenime svarbiausia turėti tikslą ir jo siekti. Ir ne tik sporte, bet ir moksle. Jis nenori būti tik sportininkas, čempionas, bet atkakliai studijuoja teisę Vilniaus M.Riomerio universitete.
Vilius pademonstravo pasaulio čempiono aukso medalį ir gautą dovanų diržą. Mokiniai buvo apdovanoti ženkleliais, emblemomis ir plakatais, daugelis stojo į eilę, kad gautų čempiono autografą.
Palinkėjome savo buvusiam mokiniui sėkmingų startų jau suaugusiųjų grupėje ir tapti Olimpiniu čempionu.
Nuotraukos iš susitikimo: