Balandžio 12 dieną 1b klasės mokiniams (mokyt. J.Bytautienė) kūno kultūros pamoka vyko Joniškio krepšinio muziejuje, o muzikos pamoka – Yamahos muzikos mokykloje.

Muziejaus įkūrėjas Leonas Karaliūnas mokiniams parodė visus muziejaus kambarius. Ypač patiko čempionų kambarys, kur prisėdęs lankytojų laukia Amberis. Didžiausias ąžuolas saugo čempionų pavardes, užrašytas ant gilių. Leido pasimatuoti krepšininkų marškinėlius ir sportinius batus, pasėdėti soste, pakilnoti nugalėtojų taures, apžiūrėti kamuolius su autografais. Taip pat rideno ir kamuolį, skirtą akliesiems. Neįtikėtina, kokio ūgio gali būti krepšininkai! Galbūt ir pirmokėliai užaugę bus sportininkai. Vaikai su L. Karaliūnu sutarė, kad po metų vėl apsilankys ir paliks savo autografus ant sienos.

Yamahos muzikos mokykloje muzikos pamoką pirmokėliams vedė mokyklos įkūrėja, pirmokėlio Kipro mama Fausta Užkuraitienė. Dainavimo klasėje išmoko linksmą dainą, skirtą mamai. Pasirodo, šioje klasėje muzikos pamokėles lanko ir 7 mėn. vaikučiai. Instrumentų klasėje vaikai mokėsi pagroti ne tik dainelę „Du gaideliai“, bet ir Europos Sąjungos himno ištrauką. Kiek buvo džiaugsmo, kai pavyko!

Dvi pamokos pralėkė akimirksniu. O kiek sužinota ir išbandyta!