Nepamirštamos penktokų KRIKŠTYNOS

Nors jau praėjo dvi savaitės, tačiau negalime pamiršti mūsų – penktokų – „krikštynų“. Tai buvo įsimintinas renginys. Jis mums labai labai patiko!

Susirinkusius į šventę mus pasitiko mokyklos Direktorė (Ugnė iš 8a kl.), kuri supažindino su dienos programa, paaiškino, kaip mes turėsime elgtis. Po to 5a ir 5b klases išskyrė ir į pamokas išėjome lydimi Direktorės ir dviejų jos padėjėjų (Silvija ir Gabija iš 8b kl.). Tą dieną vyko šešios nepaprastos pamokos…

Mūsų „krikštynų“ šventė vadinosi „Siaubo šūlė“. Vien išgirdus pavadinimą mus apėmė džiaugsmingas jaudulys, nekantriai laukėme tos dienos. Kas buvo baisiausia? Chemijos pamoka, kai nusileidome į rūsį ir kai mus išgąsdino Klounas. Istorijos pamoka – tamsa, žvakutės, raudona lempa, garsai iš siaubo filmų, „mokytojų“ apranga, tai yra visa aplinka ir nuotaika. Kas labiausiai patiko? Istorijos pamoka, vandens čiurkšlė iš automato, kai reikėjo koridoriuje nueiti iki istorijos kabineto per labai siaurą juostelę. Labai įdomios užduotys buvo pūsti muilo burbulus per lanką kūno kultūros pamokoje, gyvūnų balsais „dainuoti“ per muzikos pamoką, suvalgyti pipirų ir greipfruto per biologijos pamoką, klūpėti ant žirnių neatspėjus siaubo filmo pavadinimo per istorijos pamoką, suvalgyti pusę batono, nupiešti auklėtoją kiekvienam pridedant po vieną detalę, „subintuoti“ žmogų tualetiniu popieriumi per chemijos pamoką. Kas nepatiko? Viskas labai patiko. Na, gal nemėgstantiems pomidorų sulčių nepatiko gerti jas neišsprendus užduoties per matematikos pamoką.

Kai salėje suklaupę sakėme priesaiką, atrodė, kad iš tikrųjų pasijutome verti būti penktokais šioje mokykloje, kartojome „Slančiauskas“ – jėga!“ O jeigu tai Siaubo šūlė, tai ji ypatinga, NEPRILYGSTAMOJI SIAUBO ŠŪLĖ, ir mes norime čia mokytis! Mūsų“ krikštytojai“ aštuntokai papuošė auklėtojas L.Kurauskienę ir J.Aleksandravičienę spindinčiomis karūnomis ir tokiais pat spindinčiais apsiaustais bei pavadino jas karalienėmis ir liepė jų klausyti. Kai gavome „pažymėjimus“, mes padėkojome aštuntokams ir jų auklėtojoms S.Jacienei ir R.Dominaitei už nuostabią šventę, kurios niekada nepamiršim.

Fausta Žebrauskaitė, Kamilė Strielkauskaitė ir Airida Česonytė, 5a kl. mokinės