Metų knygos vaikams 2012 rinkimai Joniškio Mato Slančiausko progimnazijoje

Mūsų progimnazija turi gražią tradiciją – šiais metais mokiniai vėl rinko metų knygą vaikams 2012. Labai džiugu, kad mokiniai skaito ir lietuvių autorių naujai parašytas knygeles.
Jau sausio mėnesį pirmieji skaitytojai už labiausiai patikusią knygą galėjo balsuoti mūsų progimnazijos internetiniame puslapyje, kuriame buvo paskelbtas balsavimas. Balsavimui pasibaigus, paaiškėjo, kad labiausiai mūsų mokiniams patiko Nomedos „Lėlė“ bei K.Kasparavičiaus „Sapnų katytė“ (30% ir 28% balsų).
O vasario mėnesį prieš pat Vilniaus knygų mugę, kurioje paaiškėjo knyga laimėtoja, kvietėme įvairias klases bei pavienius mokinius balsuoti pagrindiniame balsavime, kad ir jie padėtų išrinkti metų knygą vaikams 2012. Mokiniai noriai ir aktyviai balsavo. Vilniaus knygų mugėje paaiškėjo, kad metų knyga vaikams 2012 išrinkta knyga „Sapnų katytė“, kurios autorių mūsų mokiniai jau pažįsta !
Šios knygos autorius K.Kasparavičius lankėsi mūsų mokykloje, bendravo su mokiniais, kartu piešė žirafą Matildą, kuri puošia mūsų mokyklą, paliko neišdildomą įspūdį bei padovanojo knygą bibliotekai „Sapnų katytė“ .
Visiems balsavusiems sakome nuoširdų AČIŪ 😉