M. Slančiausko progimnazijos pradinukai pasitiko rytmetį drauge

Trečius metus iš eilės, birželio 4 d. pavakare, Mato Slančiausko progimnazijos pradinukai, kartu su tėveliais rinkosi į renginį „Pasitikime rytmetį drauge“, kurį organizavo ir vedė pradinių klasių mokytojos Danutė Klausienė ir Lina Pilipavičienė.

Netrukus mokyklos kiemelyje „išdygo“  palapinių miestelis.

Visą vakarą mokiniams netrūko įdomios veiklos. Vaikai susidomėję klausėsi „Simkala“ įkūrėjo prezidento Andriaus Bitaičio pasakojimo apie senovę, kartu su bibliotekos darbuotojomis piešė ant stiklo, mokyklos parke ieškojo paslėpto lobio. Kartu su tėveliais dalyvavo sporto varžybose, linksminosi su renginių režisiere R. Žariene. Mokytoja L. Budrienė visus įtraukė į nuotaikingą šokį. Vėliau pradinukai šoko diskotekoje ir žiūrėjo naktinį filmą. Pavalgę tėvelių ant laužo išvirtos košės, nuskubėjo į palapines. Netruko prabėgti rami, šilta naktis. Pasveikinę saulę, pasimankštinę, vaikai su tėveliais išskubėjo namo.

Nuoširdžiai dėkojame mokinių Tėveliams, Andriui Bitaičiui ir jo žmonai Vaidai, pradinių klasių mokytojoms, mokytojams P.Veikalui, L. Budrienei, mūsų mokyklos partneriams: Joniškio kultūros centro Kriukų skyriaus renginių režisierei R. Žarienei, visuomenės sveikatos biuro specialistei R. Goštautienei, J. Avyžiaus bibliotekos darbuotojoms D. Kurlienei ir S. Silkienei, V. Katinienei, prisidėjusiems prie šio renginio.