Linksmųjų išradingųjų šou „Po savo stogu“

Prieš pat moksleivių atostogas, ketvirtadienio vakarą, mokyklos salėje vyko nuotaikingas šou „Po savo stogu“. Tai mūsų projekto „Sutelkime savo bendruomenę, skirto Bendruomenių metams, ketvirtasis renginys. Pavasarį pavyko suorganizuoti tris PROTMŪŠIUS, kuriuose dalyvavo mišrios komandos (komandoje buvo penki mokiniai, du tėveliai ir vienas mokytojas). O šį kartą mokiniai, tėveliai ir mokytojai rungėsi tarpusavyje. Taigi dalyvavo trys komandos, kurios išsirinko tokius pavadinimus: mokinių komanda – „Virtos bulvės“, tėvelių – „Apuokai“, mokytojų – „Klipatos“.

Šou dalyviams reikėjo parodyti savo kūrybiškumą, išradingumą, atliekant įvairias užduotis. Komandų dailininkams teko nelengva užduotis nupiešti progimnazijos viziją, bet ji buvo atlikta puikiai. Labai patiko tėvelių komandos nupiešta vizija. Komandų kapitonams reikėjo parodyti savo sugebėjimą padainuoti karaokė. Geriausiai sekėsi mokytojų komandos kapitonei tikybos mokytojai Editai, na, o kitiems padėjo komandų nariai. Vakaro tema buvo „Žydintis sodas rudenį‘, tad ir užduotis atlikdami dalyviai siejo atsakymus su tema. Įspūdingai mokytojų komanda atliko operos ariją pagal lietuvių liaudies dainos žodžius „Oi žydėk, žydėk, balta obelėle/ Oi žydėk, žydėk, sausa be lapelių“. Savo užduotį labai gerai stengėsi atlikti ir moksleivių komanda, taip stengėsi, kad vienas narys net nukrito nuo kėdės – užstalės dainą dainavo.

Dalyviai ir PROTMŪŠYJE rungėsi – bandė išnarplioti dviejų turų klausimus ( Grandinėlė ir Įvairūs ). Klausimai buvo paruošti iš praėjusių metų protmūšių turų. Nors mokinių komandoje buvo 8a ir 8b klasių moksleiviai, dalyvavę tuose protų mūšiuose, vis dėlto mokytojų komanda čia buvo nepralenkiama. Paskutinė šou užduotis komandoms – estafetė, kur dalyviai patyrė daug azarto ir linksmų emocijų, stengdamiesi būti vieni už kitus greitesni.

Renginio organizatorė ir vedėja mokytoja Rima Dominaitė paskelbė rezultatus: daugiausia balų surinko MOKYTOJŲ komanda, šiek tiek mažiau – TĖVELIAI, treti liko MOKINIAI. Mokytojų komanda, pasirodo, labai taiklų šūkį pasirinko : „Viens, du trys – mūsų niekas nepavys“. Bet iš tikrųjų kaip visada nugalėjo DRAUGYSTĖ. Visiems buvo gera kartu, linksma ir įdomu. Visi buvo nusipelnę ir saldžių prizų, kuriuos įteikė direktorės pavaduotoja Jolanta Šiurnienė.

Dėkojame visiems vakaro dalyviams: komandų nariams – mokiniams, tėveliams ir mokytojams, vertinimo komisijos nariams – pavaduotojai Jolantai, 8b kl. mokinei Livijai ir mokytojai Rimai, balsų skaičiavimo komisijai – 8b kl. mokinėms Deimantei ir Viktorijai, padėjėjams prie techninės aparatūros Ignui ir Pauliui.