Iškovotos trys taurės

Šiauliuose vyko tradicinės „Sidabrinis medis“ vaikų (2006 m. gimimo ir jaunesnių) lengvosios atletikos varžybos „Auksčiau, greičiau, toliau“. Varžybų nugalėtojai apdovanojami taurėmis ir medaliais.

Berniukų šuolio į aukštį rungtyje visas tris prizines vietas iškovojo mūsų mokyklos sportininkai: auksą ir taurę iškovojo Armandas Tamašauskas (1,50 m), sidabrą laimėjo Ignas Žemėpatis (1,40 m), o bronzą – Orestas Vozbutas (1,35 m).

Šuolio į tolį rungtyje pirmą vietą laimėjo Tautvydas Kulyčius (4,64 m). Tik 4 cm nuo  jo  atsiliko Ignas Žemėpatis, kuriam atiteko sidabras.

Berniukų 600 m bėgimo rungtyje nepralenkiamas buvo Julius Vaineikis (1 min 56 s).

60 m sprinto bėgime bronzą iškovojo Tautvydas Kulyčius (8,73 s).

3 kg berniukų rutulio stūmimo rungtyje antrąją vietą iškovojo Armandas Tamašauskas (10,38 m), trečią vietą laimėjo Orestas Vozbutas (9,43 m).

Gerus rezultatus pasiekė Danielius Steponaitis 600 m įveikė per 2 min 4 s, o Armandas Benis 1000 m nubėgo per 3 min 49 s ir užėmė ketvirtą vietą.