Iškovoti bronzos medaliai

Tauragės sporto centre įvyko U12 Žemaitijos regiono „Mrgolas“ finalas, kuriame varžėsi mokyklos iš Klaipėdos, Tauragės, Telšių ir Šiaulių apskričių komandos suskirstytos į keturias grupes po tris komandas. Mokyklos komanda C grupėje įveikė Dovilų pagrindinės mokyklos komandą 1-0, su Dariaus ir Girėno progimnazija sužaidė 1-1. Baudinius sėkmingai atlaikė Armandas Tamašauskas. Pusfinalyje 3-1 pralaimėta Stasio Šimkaus mokyklos komandai. Rungtynėse dėl bronzos 4-2 nugalėjo Šeduvos gimnazijos komandą ir iškovojo trečią vietą. Komanda apdovanota trečios vietos taure, medaliais, diplomais, futbolo aprangų komplektu, bei suvenyrais, futbolo kamuoliais, atšvaitais su futbolo simbolika. Specialiu prizu apdovanotas geriausias komandos žaidėjas Danielius Steponaitis.