ĮSIMINTINA IŠVYKA Į RAUBONIŲ PRAMOGŲ PARKĄ

Įtemptai dirbus beveik visą mėnesį, atėjo laikas ir papramogauti. Tad ankstų penktadienio rytą klegantis nuo pirmokėlių ir antrokėlių balsų autobusas pasuko link Pasvalio rajone, Raubonyse, esančio pramogų parko.

Čia pirmiausia apsilankėme zoosode. Jis nedidelis, bet gyvūnų gausu. Vaikai krykštavo iš džiaugsmo, kai galėjo pamaitinti, paglostyti danielius, kengūras, asiliuką, avinukų ir ožkyčių šeimyną.Svetingai sutiko mus maros, triušiai. Tik strutis buvo nedraugiškas. Vis stengėsi snapu pačiupti už rankų. Išdykavo narveliuose voveraitės ir beždžionės. Jūros kiaulyčių šeimyna stebino gausumu. Jų ten devynios galybės! O kur dar liūtas, puma, meškos ir įvairūs paukščiai! Visus net sunku išvardyti.

Saulė žeme ridinėjosi, tad patraukėme į Tarzano taką. Čia tai bent išbandymas laukė! Praėję sunkius apmokymus ir pasijutę kaip Tarzanai, ėmėme kabarotis medžiais. Smagumėlis! Pirmokėliai nenusileido antrokams. Nugalėję visas baimes, įveikėme trasą ir ne vieną kartą!

Pasistiprinę nukeliavome į dinozaurų parką. Riaumojo ir judėjo dinozaurai, drakonai, didžiuliai drugeliai, sraigės, vikšrai ir žiogai. Tik spėk dairytis! Nepajutome, kaip bėga laikas! Pabaigai pasilikome patį „skaniausią kąsnelį “ – batutus ir automobilius. Koks nuostabus jausmas, kai savo mokytoją automobiliuku veža mokinukas.

Pripirkę lauktuvių tėveliams, nors šiek tiek pavargę, bet laimingi, grįžome namo.

Aplankykite šį parką – nesigailėsite!

2a ir 1b klasių mokinukai ir jų mokytojos Dalia Marcinkevičienė, Ugnė Vaineikienė