Ir vėl knygų mylėtojai varžėsi konkurse „Knygų pelėda“

Jau treti metai iš eilės mūsų progimnazijoje  vyksta konkursas „Knygų pelėda“. Idėja organizuoti šį konkursą gimė siekiant paneigti vyraujančią visuomenėje nuomonę, kad šiuolaikinis jaunimas yra neskaitantis, įnikęs į šiuolaikines technologijas, tingus.  Be abejo, norėta ir paskatinti mokinius  skaityti, domėtis šiuolaikine literatūra .

Mokiniai paprastai varžosi dviejose amžiaus grupėse. Šiemet dėl geriausių skaitytojų vardo prieš pat Kalėdas susirungė 7-8 klasių mokinių komandos. Mokiniai turėjo atpažinti žinomų lietuvių ir užsienio rašytojų portretus, parašyti pateiktų ištraukų autorius bei pavadinimus,  įvardinti ištraukose vaizduojamus veikėjus, nuosekliai sudėlioti tekstą, nurodyti menines priemones ir atlikti kūrybinę užduotį. Susumavus balus, paaiškėjo konkurso nugalėtojai.

I vieta – 8a klasės komanda
II vieta – 7b klasės komanda
III vieta – 7a klasės komanda

Sveikiname nugalėtojus ir linkime ir toliau likti ištikimais knygos bičiuliais. Visų trijų komandų nariams konkurso organizatorė mokytoja Alina Jonaitienė padovanojo po vieną mūsų kraštiečio vaikų literatūros autoriaus Dariaus Rekio knygą „ Viską susapnuoti dar kartą“.