Integruota rusų – technologijų pamoka

Š.m. kovo 29 d. mūsų mokykloje vyko atvira integruota rusų – technologijų pamoka, kurios tema: Rusiški suvenyrai.

Šiai pamokai 8b kl. mokiniai ir rusų kalbos mokytoja J. Aleksandravičienė, bei technologijų mokytoja G. Stagienė pradėjo ruoštis iš anksto. Mokiniai per technologijos pamokas padarė suvenyrą – „Matriošką“, panaudojo skiautinių techniką ir paruošė pristatymą.

Šioje pamokoje dalyvavo mūsų buvę mokiniai gimnazistai ir jų rusų kalbos mokytoja K. Martinaitienė ir technologijų mokytoja K. Judžentytė iš Aušros gimnazijos. Mokiniai pristatė rusišką suvenyrą – „Medinius šaukštus“ panaudojo dekupažo techniką „hohloma“.

Rusų kalbos mokytojos papasakojo apie suvenyrų istoriją ir akcentavo, kad tai yra žinomi suvenyrai visame pasaulyje. Mokiniai pamokos metu dirbo grupinį darbą ir atliko keturias užduotis: perskaityti dialogą, parašyti laiškelį, suklijuoti paveikslėlį iš kortelių ir atspėti koks tai suvenyras, iš raidžių sudaryti rusišką patarlę apie šaukštus.

Pamokos pabaigoje visi vaišinomės arbata, saldumynais ir sausainukais, kuriuos mergaitės iškepė per technologijų pamokas.

Nuoširdus ačiū mokiniams už puikiai atliktus darbus, jūs esate šaunuoliai ir dėkojame mokytojams už šiltą bendradarbiavimą.

Mokytojos: J. Aleksandravičienė ir G. Stagienė