II vieta rajoniniame meninio skaitymo konkurse

Tradiciškai sausio pabaigoje rengiamas meninio skaitymo konkurso rajoninis turas. Šį kartą konkursas vyko neįprastai – nuotoliniu būdu. Vertinimo komisijos nariai kartu stebėjo nufilmuotus skaitovų pasirodymus ir juos vertino. Žinoma, kad įrašai, kurie nebuvo labai geri, neatstoja klausymosi gyvai, tačiau sąlygas diktuoja dabartinis gyvenimas,  reikia džiaugtis, kad vis dėlto galime bendrauti ir kitaip. 5-8 klasių grupėje pasirodė aštuoni mokiniai. Iš jų keturiems skirtos prizinės vietos ( I, II ir dvi III vietos). Galiu pajuokauti, kad  trejus metus iš eilės pelnius pirmą ir antrą arba pirmą ir trečią vietas mūsų progimnazijos atstovams, kokį  kartą galime leisti ir kitiems pasidžiaugti pirmąja vieta.

Taigi šiemet Naglis Teresas (8b kl.), pirmą kartą dalyvavęs tokiame konkurse,  pelnė garbingą II vietą (Nagli, tu šaunuolis!). Jis skaitė ištrauką iš  Vytautės Žilinskaitės kūrinio  „Kaip nesenti“  ir vertinimo komisijos narių buvo pastebėtas ir įvertintas. Tekstas tiko skaitovui,  geras temos aktualumu ir ironija. Naglis išsiskyrė savitu atlikimu. Beje, Nagliui buvau parinkusi net penkis tekstus ir jis išsirinko tą, kuris jam labiausiai patiko. Tiek Naglis, tiek ir kita skaitovė Miglė Norušaitytė (8a kl.), skaičiusi ištrauką iš Šatrijos Raganos apsakymo „Irkos tragedija“, nors ir nepelniusi prizinės vietos,  garbingai atstovavo mūsų progimnazijai.

Dėkoju Nagliui ir Miglei už nelengvą darbą, ilgo tekstoišmokimą, pastangas, atsakomybę  ir linkiu sėkmės kituose konkursuose ateityje. 

Lietuvių kalbos mokytoja Rima Dominaitė,  rajono meninio skaitymo vertinimo komisijos narė