Estafečių varžybos

Mokykloje vyko Kalėdinio turnyro „Drąsūs-stiprūs-vikrūs” estafečių 1-6 klasių varžybos. Pradinukų klasėms teko šios užduotys: pralįsti pro lanką, pernešti teniso kamuoliuką, susodinti bulves, šuoliuoti per lankus, šuoliuoti su kamuoliu, varyti didelį kamuolį ir sudalyvauti greičio estafetėje.

Pirmų klasių laimėtojai tapo 1A su mokytoja D. Klausienė, antrų klasių – 2A su mokytoja D. Marcinkevičienė, trečių klasių tarpe greičiausi – 3B su mokytoja L. Pilipavičienė ir 4 klasių grupėje stipriausi 4A su mokytoja I. Katinienė.

5-6 klasės teko šios rungtys: kamuolio varymas apie kliūtis, šuoliukai per suoliuką, grindų riedulio ir futbolo slalomas, snaiperiai, greičio estafetė.

Pirmą vietą laimėjo – 6B klasė, antrą vietą iškovojo – 6A, o trečią vietą atiteko 5A klasei.