ES Lietuvoje

Šių metų balandžio – gegužės mėnesiais  visoje Lietuvoje vyksta azartiškos protų kovos, skirtos 7 – 11 klasių moksleiviams  susipažinti, pasidomėti ir „pačiupinėti“ ES investicijų teikiamą naudą. Sumanumo mūšių tikslas – supažindinti ir susipažinti, kuo ir kaip Europos Sąjunga padėjo Lietuvai.

Į projektą įsijungė apie 100 Lietuvos mokyklų, kurios varžosi ne tik proto mūšiuose gyvai, bet savo jėgas gali išmėginti ir internetinėje viktorinoje. Beje, internetinės viktorinos daugiausiai balų surinkusi mokykla (o balai bus skiriami ir už masiškumą), bus apdovanota ekskursija.  Šios mokyklos komanda rungsis dėl pagrindinio prizo – dronų.

Internetinės viktorinos nuoroda: -> astrusprotas.lt/ Kviečiame visus sudalyvauti.

Gegužės 9 d. Mato Slančiausko progimnazijos komanda: Aušrinė Katiliavaitė, Džedlinga Daškevičiūtė, Kamilė Čiapaitė, Austėja Kačerauskaitė, Povilas Rimkevičius, Paulius Rimkevičius, Ema  Vaineikytė, Juta Adomaitytė dalyvavo projekto „Atrask ES Lietuvoje“  protų mūšyje, kuris vyko Šiaulių Medelyno progimnazijoje. Komanda parengė pristatymą kaip ES investicijos buvo panaudojamos renovuojant Sidabros poilsio zoną. Protų mūšyje dalyvavo 10 komandų. Mūsų progimnazijos komanda parodė puikias žinias  ir pagal surinktų taškų skaičių užėmėme III vietą.

Visa progimnazijos bendruomenė sveikina ir linki sėkmės šauniai komandai ir jų mokytojai Ritai Ivaškevičienei.