DOVANA PROGIMNAZIJAI – KNYGŲ NAMELIS

Bibliotekėlė po atviru dangumi – tai maži atskiri knygų nameliai panašūs į pasakų namelius. Mėgstamomis knygomis šiose bibliotekėlėse dalijasi patys skaitytojai. Tuo jos ir skiriasi nuo įprastų bibliotekų. Į knygų namelį galima atnešti ir iš jo pasiimti įvairių knygų.

Tik pradėję mokytis, antrokėliai ir sužinojo apie šiuos knygų namelius. Parūpo juos pamatyti. Tačiau šių bibliotekėlių paieškos mūsų mieste vos nesibaigė nusivylimu. Prie parko buvusio namelio jau neberadome, tačiau vieną dar likusi aplankėme. Tad gimė noras tokį namelį turėti savo mokykloje. Ne veltui progimnazija pavadinta žymaus knygnešio Mato Slančiausko vardu. Būtų puiki dovana mokinukams! Nieko nelaukę ėmėmės įgyvendinti savo norus.

2b klasės mokinuko Nojaus senelis Robertas Balčiūnas sutiko namelį padaryti. Jam didelis ačiū! Ir štai bibliotekėlė po atviru dangumi „išdygo“ po langais progimnazijos jubiliejaus išvakarėse. Namelio atidarymo proga pirmieji knygeles padovanojo ne tik antrokai, bet ir 1b klasės mokiniai.Tuo metu viešėjęs mūsų mokykloje kandidatas į prezidentus Gitanas Nausėda bibliotekėlei irgi padovanojo keletą knygų.

Norime tikėti, kad knygeles ne vien tik ims skaityti, bet jų padovanos bibliotekėlei ir kitų pradinių bei vyresnių klasių mokiniai. Tegul šio namelio knygelės keliauja iš rankų į rankas, suteikdamos skaitymo džiaugsmą visiems!

2a ir 2b klasių mokiniai ir jų mokytojos

Akimirkos iš knygų namelio atidarymo: