Dar vienas PROTMŪŠIS

Kovo 29 dieną, antradienį, tuoj po moksleivių pavasario atostogų, vakare į mokyklos salę vėl rinkosi trys komandos, kurių nariai yra ir mokiniai, ir mokytojai, ir Tėveliai. Jie rungėsi antrame „mišrių“ komandų PROTMŪŠYJE. Nors žaidėjų šįkart buvo truputį mažiau, bet džiugu, kad visi gerai nusiteikę pradėjo žaidimą.

Jei pirmame protmūšyje I turas ASTRONOMIJA buvo nelengvas, tai dabar I turas GEOGRAFIJA buvo dar sunkiau įveikiamas. Dalyviai labai stengėsi, susikaupę sutartinai dirbo – mąstė, tarėsi, rašė atsakymus. Sunkesnis buvo ir ŽODŽIŲ GRANDINĖLĖS turas, o puikiausiai komandoms sekėsi turas MULTIPLIKACINIAI FILMAI. Įdomios buvo ir kitos temos: SVEIKA GYVENSENA, JONIŠKIO RAJONAS ir GALVOSŪKIAI. Suskaičiavus visus balus paaiškėjo, kad ir vėl nugalėtojai – 7a klasės komanda „Grynuoliai“. Šauniai žaidė ir 7b kl. „Žirniai“ bei 8a kl. „Žaibas“. Todėl visų komandų nariai gavo po dovanėlę – spalvingas rašymo priemones.

Protmūšių organizatorės mokytojos Asta Radžvilienė ir Rima Dominaitė tikisi, kad po dviejų savaičių pavyks ir trečiasis – finalinis – žaidimas. Svarbiausia – sveikas azartas, žingeidumas, noras žaisti, dalyvauti komandoje, būti kartu.