Būsimi pirmokai ir jų tėveliai rinkosi į M. Slančiausko progimnaziją

Gegužės 17 d. būsimi pirmokai ir jų tėveliai rinkosi į M. Slančiausko progimnaziją susipažinti su būsimomis mokytojomis (U. Vaineikiene ir D. Klausiene) ir keletu kitų mokytojų, kurie mokys baigus 4 klases.

Susirinkusius į aktų salę savo šokiu pasveikino šokių studijos „Kibirkštėlė“ nariai, laikinai einanti direktorės pareigas direktorės pavaduotoja ugdymui V. Zigmantienė pristatė mokyklos savitumus, specialioji pedagogė A. Vadakojienė supažindino su mokiniui pagalbos specialistėmis, nuteikė tėvelius, jei vaikams reikės pagalbos, tai mokykloje yra visų sričių specialistai, pasiruošę suteikti pagalbą, kad jų atžalos pajustų sėkmę. Direktorės pavaduotoja ugdymui J. Šiurnienė pasidžiaugė būsimų pirmokų mokytojomis, nuramino tėvelius, kad jų vaikus ugdys kompetentingos mokytojos.

Po pristatymų aktų salėje svečiai pabuvojo technologijų (mokyt. G. Stagienė) pamokoje, kurioje vėrė vaisių vėrinukus, muzikos (mokyt. V. Pučkuvienė) pamokėlėje dainavo daineles, per technologijų (mokyt. E. Tamašauskas) pamokėlę pasigamino po žaisliuką- suktuką, per fizikos pamoką (mokyt. A. Radžvilienė) būsimieji pirmokai stebėjo įsielektrinimo reiškinį, po to patys įelektrino daiktus ir stebėjo, kaip jie pritraukia popieriaus lapelius, nukreipia tekančio vandens srovelę. Per kūno kultūros (mokyt. P. Veikalas) pamokėlę vaikai išbandė savo vikrumą, taiklumą.

Po visų pamokėlių būsimieji pirmokai ir jų tėveliai susirinko savo klasėse su savo būsimomis mokytojomis aptarti būsimų veiklų.

Pirmoji diena mokykloje svečiams labai patiko, nes juos pasitiko mokytojai su šypsenomis šviesiose ir jaukiose mokyklos klasėse.