Mokinių sąrašas

Kla­sės:
1a kla­sė, 1b kla­sė, 2a kla­sė, 2b kla­sė3a kla­sė, 3b kla­sė, 4a kla­sė, 4b kla­sė, 5a kla­sė5b kla­sė, 6a kla­sė, 6b kla­sė, 7a kla­sė, 7b kla­sė, 8a kla­sė, 8b kla­sė

1a kla­sė, moky­to­ja Jur­gi­ta Matu­lie­nė (grįž­ti į pra­džią)

1. AUGUSTAS KASPARAS
2. BERNOTAS GERMANAS
3. BORISOVAS NOJUS
4. BUBELYTĖ EMILIJA
5. CICINAS JOKŪBAS
6. ČEPELĖ DANIELIUS
7. GAURILČIKAITĖ UGNĖ
8. JANKAUSKAS VAKARIS
9. JONIKAITIS NEDAS
10. KOTS EVA
11. KUPRIS PIJUS
12. MILAŠIUS DOMINYKAS
13. RIMKEVIČIUS AIRONAS
14. RUDIS ROJUS
15. SAMAITYTĖ RUGILĖ
16. TAMAŠAUSKAITĖ ARINGA

1b kla­sė, moky­to­ja Šarū­nė Api­ny­tė (grįž­ti į pra­džią)

1. ANDRULYTĖ VILTĖ
2. BYLINSKYTĖ JUSTĖ
3. BRIEDIS JUSTAS
4. BUDINAS LAURYNAS
5. BULYTĖ AKVILĖ
6. GASIŪNAITĖ VILTĖ
7. GIPAS ASTIJUS
8. KURTKUTĖ VILTĖ
9. MAŽEIKAITĖ LUKRECIJA
10. MIZGIRIS MAJUS
11. PETRAITYTĖ GABIJA
12. PLEČKAITYTĖ PAULA
13. ŠIURNAITĖ GABRIELĖ
14. TOMKUS NOJUS
15. USCILAS AIDAS
16. ŽARYTĖ ŠIRLĖ

2a kla­sė, moky­to­ja Danu­tė Klau­sie­nė (grįž­ti į pra­džią)

1. BANYS SIMONAS
2. BENIS TITAS
3. BITAITIS VIESTARTAS
4. BUDŽYTĖ SAULĖ
5. DACYS KORNELIJUS
6. DANASAITĖ DOVILĖ
7. JARUŠAUSKAS JOKŪBAS
8. JASAITYTĖ JURITA
9. JONAUSKAITĖ AISTĖ
10. KAZLAITĖ PAULINA
11. KIPŠAITĖ MEIDA
12. MILAŠAUSKAS MATAS
13. ODMINIS ADRIJUS
14. PETRONIS KIPRAS
15. RAGULIS GUSTAS
16. SAMAITIS DOMINYKAS
17. SKIRVAINYTĖ RUGILĖ
18. STANKAITIS BERNARDAS
19. STRIPEIKA ARMANDAS
20. TAMOŠAITYTĖ EMILIJA
21. USCILA VAIDA
22. UŽDAVINYTĖ EMILIJA
23. VAIŠVILAITĖ MORTA
24. VITKUS UGNIUS


2b kla­sė, moky­to­ja Ugnė Vai­ne­i­kie­nė (grįž­ti į pra­džią)

1. BILKŠTIS BENAS
2. BULYTĖ LUKRECIJA
3. DEMIDOVAS DOVYDAS
4. DIGERYTĖ EMILIJA
5. GAURILČIKAITĖ AUGUSTĖ
6. GOLUBOVAITĖ LIGITA
7. GRIGAS ATAS
8. GRINKEVIČIŪTĖ MIGLĖ
9. JAKOBSEVIČIUS LUKAS
10. JASIŪNAITĖ KAROLINA
11. JUREVIČIUS NOJUS
12. KAPUSTINAITĖ GABIJA
13. MARTINAITIS UGNIUS
14. MATUILENIS JUSTINAS
15. POCIŪTĖ MIGLĖ
16. RIMKUTĖ DAINORA
17. ŠELEST GABRIELIUS
18. ŠIMAITYTĖ SKAISTĖ
19. UŽKURAITYTĖ GODA
20. VEIKALAITĖ EMILIJA
21. VITKAUSKAS VILIUS
22. ŽEBRAUSKAITĖ JONĖ


3a kla­sė, moky­to­ja Dalia Mar­cin­ke­vi­čie­nė (grįž­ti į pra­džią)

1. APINYTĖ AMILĖ
2. BARKLAJ ANASTASIJA
3. BEINORAVIČIUS GYTIS
4. BRAZAITYTĖ REBEKA
5. BURAUSKAS ADOLIS
6. GAILIŪNAITĖ GUSTĖ
7. GREBENIUKAITĖ VILTĖ
8. JACAITĖ JUSTĖ
9. KIPŠAITĖ SAULĖ
10. NESAVAS VAKARIS
11. REMEIKAITĖ RUGILĖ
12. SIPAVIČIŪTĖ ERNESTA
13. TOMKUS GABRIELIUS
14. TOMKUS LIUTAURAS
15. TREIGOTAITĖ ADELĖ
16. VAIŠVILAITĖ BARBORA
17. VASILIAUSKAITĖ GODA
18. VILIMAITĖ KAROLINA


3b kla­sė, moky­to­ja Jolan­ta Bytau­tie­nė (grįž­ti į pra­džią)

1. ALEKNAVIČIŪTĖ TADĖ
2. BALČIŪNAS NOJUS
3. KAMINSKAS PETRAS LINAS
4. KAZAKEVIČIUS ADAMAS
5. MATUZEVIČIŪTĖ VILTĖ
6. MITRULEVIČIŪTĖ SOFIJA
7. PAULAUSKAS GVIDAS
8. PETNIŪNAS EMILIJUS
9. PRIELAIDAITĖ AVELINA
10. PUIDOKAS TAJUS
11. RUDYS RONALDAS
12. ŠEŠPLAUKIS KEVINAS
13. ŠLENDERIS ARNAS
14. ŠOBLIS ĄŽUOLAS
15. TAMAŠAUSKAITĖ MIGLĖ
16. TAUTVAIŠAITĖ LIEPA
17. UŽKURAITIS KIPRAS
18. VITKAUSKAITĖ IEVA
19. ZIGMANTAS TAJUS


4a kla­sė, moky­to­ja Jani­na Lian­dz­ber­gie­nė (grįž­ti į pra­džią)

1. ADOMAITYTĖ GOJA
2. BULYTĖ KAMILĖ
3. DANILEVIČIUS RYTIS
4. GASIŪNAS KAROLIS
5. GAURILČIKAITĖ ŽAVINTA
6. GOFMANAS KAROLIS
7. GUDELYTĖ EMILIJA
8. GVALDA KAMILA
9. JASAITIS MELDAS
10. JULDAŠEVAS MARIJUS
11. KVEDARAS ARMANDAS
12. PAULIKAS DEIMANTAS
13. RUDAUSKAS VALENTINAS
14. SAVICKIS JOKŪBAS
15. VOLODKEVIČIŪTĖ RONALDA
16. ŽEMLIAUSKAITĖ LĖJA


4b kla­sė, moky­to­ja Lina Pili­pa­vi­čie­nė (grįž­ti į pra­džią)

1. AUGUSTAUSKAS PIJUS
2. BUDRYS AGNIUS
3. BULYS JUSTAS
4. BURAUSKAITĖ SEVERINA
5. GALINYTĖ GODA
6. GULBINAS AIRIDAS
7. JUŠKEVIČIUS DEILANAS
8. KVIETKAUSKAITĖ GODA
9. KVYKLYTĖ GUODA
10. MAČIULIS AIRIDAS
11. SKRIPKUTĖ RUSNĖ
12. STRIPEIKIS PIJUS
13. SVEIKACKAITĖ KAMILĖ
14. ŠAKYTĖ URTĖ
15. ŠILINAS JOKŪBAS
16. TOMKUS DAIMONDAS
17. TRAŠKAUSKAITĖ KAMILĖ
18. ZABLOCKYTĖ TĖJA
19. ZEMKUTĖ AUSTĖJA


5a kla­sė, moky­to­ja Rita Ivaš­ke­vi­čie­nė (grįž­ti į pra­džią)

1. BENIS GUSTAS
2. BYLINSKIS DEMYRAS
3. BUIKO KRISTUPAS
4. CIBULSKIS TIMAS
5. DRIGOTAITĖ ESTRĖJA
6. FOMIČIOVAS DEIMANTAS
7. JACAITĖ EMA
8. JAKOBSEVIČIŪTĖ JOGAILĖ
9. JONUŠAS MATAS
10. KYMANTAS DOMAS
11. KRIŠČIŪNAITĖ GODA
12. KUPRYTĖ PAULINA
13. KURLYTĖ GABIJA
14. LISOVOJ LAURYNAS
15. LUKOŠIŪNAITĖ SAULĖ
16. MISIUS ARNAS
17. PUODŽIŪNAS EMILIJUS
18. SAVIČIŪTĖ URTĖ
19. SIPAVIČIŪTĖ GODA
20. SKETRYTĖ MEDA
21. STALNIONYTĖ LINA
22. STANKEVIČIŪTĖ AURĖJA
23. ŠERMUKŠNYTĖ AUGUSTĖ
24. ŠIURNA AUGUSTAS
25. ŠLENYS TAUTVYDAS
26. VAIŠNYS ELIGIJUS
27. ZEVERTAITĖ KAMILĖ


5b kla­sė, moky­to­ja Inga Misiu­vie­nė (grįž­ti į pra­džią)

1. BAGUŽAS KĘSTUTIS
2. BAREIKYTĖ ANDRIJA
3. CICINAITĖ GABRIELĖ
4. DUBRO SMILTĖ
5. DUNDULIS ŽYGIMANTAS
6. GASIŪNAITĖ EMA
7. GASIŪNAITĖ SIMONA
8. KATINAS NOJUS
9. KONTRIMAVIČIŪTĖ KAROLINA
10. KRIŠČIŪNAS ROKAS PAULIUS
11. MALINAUSKAS PIJUS
12. MICKELIŪNAITĖ GINTARĖ
13. NATRAITĖ GUSTĖ
14. OŽIŪNAS KRISTUPAS
15. PALIŪNAS ARMINAS
16. PATARAKAS EDGARAS
17. PETRAUSKAS DANIELIUS
18. POILOVAS ERIKAS
19. RAUDYTĖ VILTĖJA
20. RIMDŽIUS DOVYDAS
21. RIMKUS LUKAS
22. SKRUDUPYTĖ AIRIDA
23. TAMAŠAUSKAITĖ SAULĖ
24. UŽKURAITYTĖ GABIJA
25. VEIKALAITĖ SAULĖ
26. VILMANAITĖ EMILIJA


6a kla­sė, moky­to­ja Lina Alek­sand­ra­vi­čie­nė (grįž­ti į pra­džią)

1. ADOMAVIČIUS NAGLIS
2. BEINORAVIČIŪTĖ BEATA
3. DANASAITĖ MONIKA
4. JAKAS VAKARIS
5. JARUŠAUSKAITĖ EMILIJA
6. JENELIŪNAITĖ ATĖNĖ
7. KAIRAITYTĖ URTĖ
8. KARŽINAUSKAS TADAS
9. KINDERYTĖ URTĖ
10. KUPČIKAITĖ LILIANA
11. MAČIŪNAITĖ MĖJA
12. MIKALAUSKAS ARMINAS
13. NAUSĖDA NOJUS
14. PAULIKAITĖ EGLĖ
15. POŠKUS ROKAS
16. RAMOŠKAITĖ AUSTĖ
17. SATKAUSKAITĖ SMILTĖ
18. SKABLAUSKAITĖ EMILIJA
19. STRIELKAUSKAS GUSTAS
20. STRIPEIKAITĖ AUSTĖJA
21. ŠIMAITYTĖ SIMONA
22. TOMKUS TAIMONAS
23. TRAŠKAUSKAS JONAS
24. VILIMAITĖ GRETA
25. VISOCKYTĖ AGNĖ
26. ZALIECKIS KASPARAS
27. ZIGMANTAITĖ TĖJA


6b kla­sė, moky­to­ja Gita­na Svy­tie­nė (grįž­ti į pra­džią)

1. BULYTĖ AUSTĖJA
2. ČERNECKAS SIMAS
3. DANIELĖ AUSTĖJA
4. GIKNIŪTĖ VIKTORIJA
5. GOLUBOVAS ARAS
6. GRINKEVIČIUS GABRIELIUS
7. JASIŪNAS NEILAS
8. KARŪŽNAITĖ KLĖJA
9. KIRŠANSKAITĖ GODA
10. KREMENSKAS DŽIUGAS
11. KUŠLEIKA DOVIDAS
12. LAPEIKA EMILIJUS
13. MAŽEIKA ERIKAS
14. PAUGAITĖ HENRIKA
15. PAULAUSKAITĖ MIJA
16. PETRAITYTĖ KAMILĖ
17. POILOVAS KLAUDIJUS
18. REMEIKA ARNAS
19. RIMKUS TAILORAS
20. ŠKIUDAS TADAS
21. VERBICKAITĖ UGNĖ


7a kla­sė, moky­to­ja Jani­na Dau­pa­rie­nė (grįž­ti į pra­džią)

1. BALČIŪNAITĖ AUSTĖJA
2. BUČNYTĖ AUGUSTĖ
3. BUIVYDAITĖ KARINA
4. BUTMONAS DEIMJANAS
5. CIBULSKYTĖ AGNĖ
6. DABUŽINSKAS KLAIDAS
7. DEGIMAS MATAS
8. DUMBRA ALMANTAS
9. FABIJANSKAS ARTŪRAS
10. GIPAS GAUDVINAS
11. KRIŠČIŪNAS RYTIS
12. MAČIŪNAS MATAS
13. NORUŠAITYTĖ MIGLĖ
14. RUDAUSKAITĖ AUSTĖJA
15. SKIRVAINIS FAUSTAS
16. STANKAITYTĖ BRIGITA
17. STAPONKUS RENALDAS
18. STEPONAITIS DANIELIUS
19. TAMAŠAUSKAS ARMANDAS
20. TUMINAS DOVYDAS
21. VAINAUSKAS LUKAS
22. VAINEIKIS JULIUS
23. VALYTĖ PAOLA
23. VILKAS KORNELIJUS
24. VOZBUTAS ORESTAS


7b kla­sė, moky­to­ja Simo­na Jacie­nė (grįž­ti į pra­džią)

1. BELOVAS DONATAS
2. BENYS ARMANDAS
3. DAŠKEVIČIŪTĖ AUDRINGA
4. GAILIŪNAITĖ RAMUNĖ
5. GASIŪNAITĖ GABIJA MARIJA
6. GRUBYTĖ JUSTINA
7. JOKUBAUSKAS DEIVIDAS
8. KARBAUSKYTĖ AUSTĖJA
9. KULYČIUS TAUTVYDAS
10. MICKELIŪNAS GRANTAS
11. MUIŽYS JUSTINAS
12. PRANCIULIS PIJUS
13. REMEIKA JUSTAS
14. SAVICKIS JONAS
15. SAVIČIUS AUGUSTAS
16. ŠIMKUTĖ RUGILĖ
17. TAMAŠAUSKAS ARMANDAS
18. TERESAS NAGLIS
19. TRUMPULYTĖ JUSTINA
20. VAIČIULIS ŽADVYDAS
21. VALANČIŪTĖ MILDA
22. ŽEMĖPATIS IGNAS


8a kla­sė, moky­to­ja Jeka­te­ri­na Alek­sand­ra­vi­čie­nė (grįž­ti į pra­džią)

1. ANDRIJAUSKAS DOMANTAS
2. BALČIŪNAITĖ EMILĖ
3. BALNYS JUSTINAS
4. BUDRECKAITĖ BRIGITA
5. ČESONYTĖ AIRIDA
6. DRUPAITĖ LUKA
7. GALKUS KASPARAS
8. JASIŪNAS TAJUS
9. KALYTIS KLAUDIJUS
10. KLYTA DANIELIUS
11. KOČNEVAITĖ VILTĖ
12. KRIŠČIŪNAS RAIMONDAS JURGIS
13. KUNŠTEINAITĖ KRISTINA
14. LIEPAITĖ UGNĖ
15. POCIUS EVALDAS
16. REIVYTIS TOMAS
17. SRIELAKAUSKAITĖ KAMILĖ
18. ŽEBRAUSKAITĖ FAUSTA


8b kla­sė, moky­to­ja Lai­mu­tė Kurau­skie­nė(grįž­ti į pra­džią)

1. BAGAVIČIUS TOMAS
2. BALNYTĖ NEDA
3. BUIVYDAS LUKAS
4. BUTAUTIS JOKŪBAS
5. DAGYTĖ VILTĖ
6. DAMBRAUSKAITĖ LUKA
7. DORAITĖ SMILTĖ
8. JAKAS NEDAS
9. JUOČAS PIJUS
10. KLIMAITĖ AGNĖ
11. KUPRYTĖ KAMILĖ
12. LAURINAVIČIŪTĖ EMILIJA
13. PETRYLA DOVYDAS
14. PILIPUITIS MINDAUGAS
15. PRANCIULYTĖ AUSTĖJA
16. STANKEVIČIŪTĖ VILTĖ
17. STRIPEIKYTĖ ASUNTA
18. SVYTĖ ALDAS
19. VAITIEKŪNAITĖ ANDRĖJA
20. VILIMAITĖ ERIKA
21. ŽURONAITĖ MARIA DEL CARMEN