Aštuntokų viešnagė Joniškio žemės ūkio mokykloje

Mokslo metams artėjant į pabaigą, labiausiai nerimauja aštuntokai, nes jų laukia didžiausias išbandymas – kitais metais jie mokysis jau kitoje mokykloje, tad dabar atėjo laikas apsispręsti ir pasirinkti. Todėl 8a ir 8 b klasių mokiniai su savo auklėtojomis L. Aleknavičiene ir A. Jonaitiene išsirengė į susitikimą Joniškio žemės ūkio mokykloje.

Moksleivius pasitiko direktoriaus pavaduotoja L. Božidaj, linksmai pakalbino ir pademonstravo filmuką apie mokyklą. Vėliau, susiskirstę į tris grupes, mokiniai patraukė apžiūrėti mokomųjų kabinetų, išbandyti tai, ko mokosi būsimieji žemės ūkio specialistai. Čia jų laukė mokytojų parengtos užduotys ir prizai jas geriausiai atlikusiems. Tad vaikai entuziastingai jas atliko. Reikėjo atpažinti javus ir paaiškinti, kokiems gyvuliams šerti jie naudojami, atpažinti, iš kurių augalų pagaminti vieni ar kiti produktai, sudėlioti išsibarsčiusius varžtus į vietas ar net pavairuoti traktorių ir kombainą. Teko išbandyti ir savo meninius sugebėjimus dailiai sulankstant servetėlę bei pasigaminant Oliziukus. Apžiūrėję mokyklą, pasigardžiavę dovanotais saldumynais, mokiniai patenkinti grįžo namo.

Susitikimas ir pažintis vaikų nenuvargino, nes kalbomis ir aiškinimais šeimininkai nekankino, užteko tik atlikti išradingas užduotis.