# 2021 – 2022 m. FLL Cargo Connect Vilnius 700

Ar smagu vykti į gimtadienį ir gauti dovanų? Ar taip būna?

Nors 2021m. sausio 25d. Vilnius švęs 698 m. gimtadienį, tačiau jau šiais metais prasideda projektai skirti pasitikti 700 m miesto jubiliejų. Robotiados varžybų partneris Go Vilnius, kurie artėjančio Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga kvietė įsitraukti kuo daugiau komandų ir pirmosioms 40 kompensavo 150 € vertės registracijos mokestį ir dovanojo varžybų įrangą.

Mato Slančiausko progimnazijos antrokų komanda „Komanda Valdo“ jau gavo dovaną iš sostinės ir intensyviai ruošiasi FLL varžyboms. O jos šiais metais tikras iššūkis antrokams – tai logistikos projektas. Projektinės, praktinės FIRST LEGO lygos užduotys supažindina mokinius su inžinerija ir programavimu įtraukiančioje, įdomioje ir kūrybingoje klasės veikloje ir popamokinėje mokymosi aplinkoje. Gabenti prekes ir  keleivius reikia saugiai, atsakingai, ekologiškai, pasirinkti tinkamą transportą. Transportas skatina mus judėti į priekį, daro įtaką viso pasaulio ekonomikai ir priartina mus prie viso pasaulio. 2021–2022 metų robotikos sezone — #2021 – 2022 m. FLL Cargo Connect Vilnius 700 — mūsų komandos gali iš naujo įsivaizduoti kelią į priekį ir sukurti transporto ateitį. Svarbiausios projekto vertybės – dirbti komandoje, tyrinėti, ieškoti naujovių ir netikėtų sprendimų, kurti transporto ateitį o svarbiausia viską daryti linksmai ir kūrybiškai.

Ketvirtokai, robotikos būrelio moksleiviai, jau turi patirties,  kaip reikia dirbti komandoje ir kaip svarbu išklausyti ir palaikyti komandos narius. Stebėdami sudėtingą antrokų darbą, nutarė jiems padėti ir sukonstravo nuotaikingą Kalėdų Senelio logistikos projektą. Šiuo, šventiniu laikotarpiu, tai mieliausias svečias ir labiausiai laukiami kroviniai.