Draugo – pyragų diena

Jau tradiciškai kiekvienų metų lapkritį mokyklos bendruomenė ruošiasi paminėti Draugo dieną. Šiais metais jau nuo mėnesio pradžios mokiniai rinko klasėse  draugiškiausią mergaitę ir draugiškiausią berniuką, ieškojo ir patys kūrė mintis apie draugus, draugystę, draugiškumą, iš kurių nusitiesė visas draugystės takas. Taip pat visos klasės buvo raginamos kepti pyragus, juos už sutartą kainą parduoti, o surinktas lėšas paaukoti mokyklos prizų fondu (šiais metais į prizų fondą subyrėjo 286,14 Eur.)

,,Draugo – pyragų diena“ – puikus draugiškumo,  labdaros bei savanorystės renginys, kuris suburia bendruomenę, skatina daryti gerus darbus, ugdo mokinių dorovines savybes. Tai puiki galimybė pasidalinti savo draugiškumu, geranoriškumu.

Taigi, šių metų lapkričio 29 – osios rytą į mokyklą rinkomės skambant gražioms dainoms ir į klases žingsniavome įspūdingu „Draugystės taku“. Po 2 ir 3 pamokų visi mokiniai skubėjo į mokyklos aktų salę, kur buvo apdovanoti klasių draugiškiausi mokiniai ir visi poromis šokome smagų šokį. Po 4 pamokų gardūs kvapai kvietė į I – ojo aukšto fojė, kur šurmuliavo pyragų mugė. Ir ko mes ten tik neprisiragavome: ir bandelių, ir spurgyčių, ir grybukų, ir keksiukų, ir vafliukų ir įvairiausių pyragų ir …… netgi močiutės keptos ruginės duonos!

Malonu buvo vaišintis namuose keptais pyragais, šnekučiuotis, jausti šalia šiltą draugo šypseną, betarpiškai bendrauti su visa mokyklos bendruomene.

Burkimės geriems darbams!

Tegul Draugystė mumyse gyvena ne tik šią dieną!

Dėkojame visiems už dalyvavimą, šiltus žodžius, skanius pyragus ir paaukotas lėšas!