Mokinių sąrašas

Klasės:
1a klasė, 1b klasė, 2a klasė, 2b klasė3a klasė, 3b klasė, 4a klasė, 4b klasė, 5a klasė5b klasė, 6a klasė, 6b klasė, 7a klasė, 7b klasė, 8a klasė, 8b klasė

1a klasė, mokytoja Janina Liandzbergienė (grįžti į pradžią)

1. ADOMAITYTĖ GOJA
2. BARTAŠIŪTĖ RONALDA
3. BULYTĖ KAMILĖ
4. DANILEVIČIUS RYTIS
5. GASIŪNAS KAROLIS
6. GOFMANAS KAROLIS
7. GVALDA KAMILA
8. JASAITIS MELDAS
9. KIAUNYTĖ FRĖJA
10. KUOKALYTĖ FAUSTA
11. KVEDARAS ARMANDAS
12. POCIUS ERIKAS
13. RUDAUSKAS VALENTINAS
14. SARGAUTIS ARNAS
15. SAVICKIS JOKŪBAS
16. ŽEMLIAUSKAITĖ LĖJA

1b klasė, mokytoja Lina Pilipavičienė (grįžti į pradžią)

1. AUGUSTAUSKAS PIJUS
2. BUDRYS AGNIUS
3. BULYS JUSTAS
4. BURAUSKAITĖ SEVERINA
5. EISINAITĖ MĖTA
6. GALINYTĖ GODA
7. GULBINAS AIRIDAS
8. JUŠKEVIČIUS DEILANAS
9. KLŪGA TOMAS
10. KVIETKAUSKAITĖ GODA
11. KVYKLYTĖ GUODA
12. MAČIULIS AIRIDAS
13. SKRIPKUTĖ RUSNĖ
14. STRIPEIKIS PIJUS
15. SVEIKACKAITĖ KAMILĖ
16. ŠAKYTĖ URTĖ
17. ŠILINAS JOKŪBAS
18. ZABLOCKYTĖ TĖJA
19. ZEMKUTĖ AUSTĖJA

2a klasė, mokytoja Irena Katinienė (grįžti į pradžią)

1. AIDUKAS BENAS
2. BENIS GUSTAS
3. BYLINSKIS DEMYRAS
4. BUIKO KRISTUPAS
5. CIBULSKIS TIMAS
6. DRIGOTAITĖ ESTRĖJA
7. FOMIČIOVAS DEIMANTAS
8. JACAITĖ EMA
9. JAKOBSEVIČIŪTĖ JOGAILĖ
10. JONUŠAS MATAS
11. KYMANTAS DOMAS
12. KRIŠČIŪNAITĖ GODA
13. KURLYTĖ GABIJA
14. LISOVOJ LAURYNAS
15. LUKOŠIŪNAITĖ SAULĖ
16. MATAITIS EMILIS
17. MISIUS ARNAS
18. PUODŽIŪNAS EMILIJUS
19. SAVIČIŪTĖ URTĖ
20. SIPAVIČIŪTĖ GODA
21. SKETRYTĖ MEDA
22. STALNIONYTĖ LINA
23. STANKEVIČIŪTĖ AURĖJA
24. ŠERMUKŠNYTĖ AUGUSTĖ
25. ŠIURNA AUGUSTAS
26. ŠLENYS TAUTVYDAS
27. VAIŠNYS ELIGIJUS
28. ZEVERTAITĖ KAMILĖ


2b klasė, mokytoja Jurgita Matulienė (grįžti į pradžią)

1. BAGUŽAS KĘSTUTIS
2. BALČIŪNAS ERVIDAS
3. BAREIKYTĖ ANDRIJA
4. CICINAITĖ GABRIELĖ
5. DIRŠKUS DOMINYKAS
6. DUNDULIS ŽYGIMANTAS
7. GIRDŽIŪTĖ KORNELIJA DEIMANTĖ
8. JANCIŪTĖ AUGUSTĖ
9. KONTRIMAVIČIŪTĖ KAROLINA
10. KRIŠČIŪNAS ROKAS PAULIUS
11. NATRAITĖ GUSTĖ
12. OŽIŪNAS KRISTUPAS
13. PALIŪNAS ARMINAS
14. PATARAKAS EDGARAS
15. POILOVAS ERIKAS
16. POVILAITYTĖ NIKOLĖ
17. RIMKUS LUKAS
18. SKRUDUPYTĖ AIRIDA
19. TAMAŠAUSKAITĖ SAULĖ
20. TOMKUS UGNIUS


3a klasė, mokytoja Danutė Klausienė (grįžti į pradžią)

1. ADOMAVIČIUS NAGLIS
2. BALČIŪNAS ADRIJUS
3. BEATA BEINORAVIČIŪTĖ
4. DANASAITĖ MONIKA
5. GIKNIŪTĖ VIKTORIJA
6. JAKAS VAKARIS
7. JENELIŪNAITĖ ATĖNĖ
8. KAIRAITYTĖ URTĖ
9. KALYTYTĖ ELINGA
10. KARŽINAUSKAS TADAS
11. KINDERYTĖ URTĖ
12. KUPČIKAITĖ LILIANA
13. MAČIŪNAITĖ MĖJA
14. MIKALAUSKAS ARMINAS
15. NAUSĖDA NOJUS
16. POŠKUS ROKAS
17. RAMOŠKAITĖ AUSTĖ
18. SATKAUSKAITĖ SMILTĖ
19. SKABLAUSKAITĖ EMILIJA
20. SRIELKAUSKAS GUSTAS
21. STRIPEIKAITĖ AUSTĖJA
22. TAIMONAS TOMKUS
23. TRAŠKAUSKAS JONAS
24. VILIMAITĖ GRETA
25. VISOCKYTĖ AGNĖ
26. ZALIECKIS KASPARAS
27. ZIGMANTAITĖ TĖJA


3b klasė, mokytoja Ugnė Vaineikienė (grįžti į pradžią)

1. BUKAUSKAS GVIDAS
2. BULYTĖ AUSTĖJA
3. ČERNECKAS SIMAS
4. GOLUBOVAS ARAS
5. GRINKEVIČIUS GABRIELIUS
6. KALINAUSKAS UGNIUS
7. KARŪŽNAITĖ KLĖJA
8. KIRŠANSKAITĖ GODA
9. KONOVAS ROJUS
10. KREMENSKAS DŽIUGAS
11. KUŠLEIKA DOVIDAS
12. LAPEIKA EMILIJUS
13. LENGVINAITĖ SMILTĖ
14. MAŽEIKA ERIKAS
15. PAUGAITĖ HENRIKA
16. PAULAUSKAITĖ MIJA
17. PETRAITYTĖ KAMILĖ
18. POILOVAS KLAUDIJUS
19. REMEIKA ARNAS
20. ŠKIUDAS TADAS


4a klasė, mokytoja Irena Čepinskaitė (grįžti į pradžią)

1. BALČIŪNAITĖ AUSTĖJA
2. BUČNYTĖ AUGUSTĖ
3. BUIVYDAITĖ KARINA
4. BUTMONAS DEIMJANAS
5. CIBULSKYTĖ AGNĖ
6. DABUŽINSKAS KLAIDAS
7. DEGIMAS MATAS
8. DUMBRA ALMANTAS
9. FABIJANSKAS ARTŪRAS
10. GIPAS GAUDVINAS
11. KRIŠČIŪNAS RYTIS
12. MAČIŪNAS MATAS
13. NORUŠAITYTĖ MIGLĖ
14. RUDAUSKAITĖ AUSTĖJA
15. STANKAITYTĖ BRIGITA
16. STAPONKUS RENALDAS
17. STEPONAITIS DANIELIUS
18. ŠNIUKAITĖ RAMINTA
19. TAMAŠAUSKAS ARMANDAS
20. TUMINAS DOVYDAS
21. VAINAUSKAS LUKAS
22. VAINEIKIS JULIUS
23. VAINEIKYTĖ AGNETĖ
24. VALYTĖ PAOLA
25. VOZBUTAS ORESTAS


4b klasė, mokytoja Dalia Marcinkevičienė (grįžti į pradžią)

1. BELOVAS DONATAS
2. BENYS ARMANDAS
3. DAŠKEVIČIŪTĖ AUDRINGA
4. GAILIŪNAITĖ RAMUNĖ
5. GRUBYTĖ JUSTINA
6. JOKUBAUSKAS DEIVIDAS
7. KULYČIUS TAUTVYDAS
8. MUIŽYS JUSTINAS
9. PATARAKAITĖ SANDRA
10. PRANCIULIS PIJUS
11. REMEIKA JUSTAS
12. SAVICKIS JONAS
13. SAVIČIUS AUGUSTAS
14. ŠIMKUTĖ RUGILĖ
15. TRUMPULYTĖ JUSTINA
16. VAIČIULIS ŽADVYDAS
17. VALANČIŪTĖ MILDA
18. ŽEMĖPATIS IGNAS


5a klasė, mokytoja Jekaterina Aleksandravičienė (grįžti į pradžią)

1. ANDRIJAUSKAS DOMANTAS
2. BALČIŪNAITĖ EMILĖ
3. BALNYS JUSTINAS
4. BUDRECKAITĖ BRIGITA
5. ČESONYTĖ AIRIDA
6. GALKUS KASPARAS
7. KALYTIS KLAUDIJUS
8. KLYTA DANIELIUS
9. KOČNEVAITĖ VILTĖ
10. KRIŠČIŪNAS RAIMONDAS JURGIS
11. KUNŠTEINAITĖ KRISTINA
12. LIEPAITĖ UGNĖ
13. RIMKEVIČIŪTĖ SIMONA
14. SRIELAKAUSKAITĖ KAMILĖ
15. ŽEBRAUSKAITĖ FAUSTA


5b klasė, mokytoja Laimutė Kurauskienė(grįžti į pradžią)

1. BAGAVIČIUS TOMAS
2. BALNYTĖ NEDA
3. BUIVYDAS LUKAS
4. BUTAUTIS JOKŪBAS
5. DAGYTĖ VILTĖ
6. DAMBRAUSKAITĖ LUKA
7. DIRŠKUTĖ SONATA
8. DORAITĖ SMILTĖ
9. JAKAS NEDAS
10. JUOČAS PIJUS
11. KAZLAUSKAS LUKAS
12. KLIMAITĖ AGNĖ
13. KUPRYTĖ KAMILĖ
14. LAURINAVIČIŪTĖ EMILIJA
15. PETRYLA DOVYDAS
16. PILIPUITIS MINDAUGAS
17. PRANCIULYTĖ AUSTĖJA
18. STANKEVIČIŪTĖ VILTĖ
19. STRIPEIKYTĖ ASUNTA
20. SVYTĖ ALDAS
21. VAITIEKŪNAITĖ ANDRĖJA
22. VILIMAITĖ ERIKA
23. ŽURONAITĖ MARIA DEL CARMEN


6a klasė, mokytoja Inga Misiuvienė (grįžti į pradžią)

1. ADOMAITYTĖ JUTA
2. AMBROŽEVIČIŪTĖ AURĖJA
3. ANISIMOVAS ARMANDAS
4. BALČIŪNAS MATAS
5. BYTAUTAS NOJUS
6. ČEPELYTĖ GABRIELĖ
7. ČEPULIS ROKAS
8. ČIUŽINSKAS GUSTAS
9. GERVETAUSKAITĖ AUSTĖJA
10. JASAITIS LUKAS
11. JONKUS PIJUS
12. KARŽINAUSKAS NEDAS
13. KULINSKAITĖ AGNĖ
14. MARIJAUSKAITĖ RŪTA
15. NAZARAITĖ EMA
16. PAULAVIČIUS ARNAS
17. PLEKAVIČIŪTĖ PIJA
18. POVILAITYTĖ GODA
19. POVILAITYTĖ SIGITA
20. PRANIULYTĖ AGNĖ
21. ROMEIKAITĖ FAUSTA
22. STANKAITIS MODESTAS
23. SVEIKACKAS GUSTAS
24. TAUTVAIŠAS IGNAS
25. VAIČIŪTĖ GABIJA
26. VIEČAITĖ ALEKSANDRA
27. ZALECKIS LIUDAS
28. ŽUKAUSKAS ROKAS
29. ŽVINGILA DEIVIDAS


6b klasė, mokytoja Virginija Pučkuvienė (grįžti į pradžią)

1. ANDRIJAUSKAITĖ GODA
2. BĖČIUS DINAS
3. BUDRYTĖ GRITA
4. BUKAUSKAS SAIDAS
5. DAUPARAITĖ PAULINA
6. DIŠKEVIČIUS RIVALDAS
7. FOMIČIOVAS DOVYDAS
8. GIRDŽIUS EIMANTAS
9. JONAITYTĖ EGLĖ
10. JUŠKA VILIUS
11. KUNŠTEINAS MARIUS
12. LAZAUSKAITĖ SMILTĖ
13. LIUBAUSKAITĖ UGNĖ
14. PATARAKAS MANTAS
15. PETRAITYTĖ LAURA
16. PRANCIULYTĖ UGNĖ
17. RINGYTĖ BEATRIČĖ
18. SANKAUSKAS SAIMONAS
19. STAPONKUS GERARDAS
20. SVYTĖ SIMONAS
21. TAMAŠAUSKAS ARMINAS
22. ZAICEVAS PAULIUS


7a klasė, auklėtoja Alina Jonaitienė (grįžti į pradžią)

1. BALČIŪNAITĖ RAIMONDA
2. ČIAPAITĖ KAMILĖ
3. DAŠKEVIČIŪTĖ DŽEDLINGA
4. DRIGOTAS ALDAS
5. GELŽINIS IGNAS
6. KAČERAUSKAITĖ AUSTĖJA
7. KARŪŽNA MATAS
8. KATILIAVAITĖ AUŠRINĖ
9. KAVALIAUSKAS KRISTUPAS
10. KULBOKAS EIMANTAS
11. LENGVINAITĖ JULIJA
12. LIESAUSKAITĖ EVELINA
13. LIESAUSKAS AIVARAS
14. LUKŠAITĖ VANESA
15. PALEKOVA GABRIELĖ
16. PATARAKAITĖ VAIDA
17. PATARAKAS GINTARAS
18. RIMKEVIČIUS PAULIUS
19. RIMKEVIČIUS POVILAS
20. RUDAUSKAS ŠARŪNAS
21. TAUNYS RAMŪNAS
22. VAINEIKYTĖ EMA
23. VALTERAITĖ AUSTĖJA


7b klasė, auklėtoja Lina Aleknavičienė (grįžti į pradžią)

1. ANDRIJAUSKAS VIDMANTAS
2. BAGAVIČIŪTĖ KAMILĖ
3. GAILIŪNAITĖ AIDA
4. GRICIŪTĖ ENRIKA
5. JENELIŪNAITĖ ANDRĖJA
6. KAZIMIERAITYTĖ GABIJA
7. KOZMIANAITĖ BEATRIČĖ
8. KUPRIS ROKAS
9. KVIETKAUSKAS EMILIS
10. LISOVAITĖ AUKSĖ
11. MARTINAITYTĖ UGNĖ
12. MISIŪTĖ IEVA
13. PAULAVIČIŪTĖ ADELĖ MARIJA
14. REPŠYTĖ ADRIJA
15. RUDIS SIMAS
16. SKRIPKUTĖ UGNĖ
17. STAŠKUTĖ BEATRIČĖ
18. ŠLIARPAS MARTYNAS
19. ŠNIUKAITĖ UGNĖ
20. VAINAUSKAITĖ KAMILĖ
21. VAITEKŪNAITĖ AISTĖ
22. VITKAUSKAITĖ EMA
23. ŽURONAITĖ KAMILĖ


8a klasė, auklėtoja Simona Jacienė (grįžti į pradžią)

1. APINYTĖ AKVILĖ
2. BALČIŪNAITĖ LIVIJA
3. BERTULYTĖ UGNĖ
4. BOBROVSKIS KRISTIJONAS
5. BUDINAS AURIMAS
6. DEMERECKAS BENAS
7. DRIGOTAS TAUTVYDAS
8. DUNDULIS TAUTVYDAS
9. GAKAS ŽILVINAS
10. KUDLAITĖ EMILIJA
11. KURAUSKAS JORIS
12. MOTEJUITIS MATAS
13. NORKEVIČIŪTĖ EMA
14. RAMAŠAUSKAITĖ GERDA
15. RAMONAS TADAS
16. RUDAUSKAITĖ GABRIELĖ
17. ŠIDLAUSKAS EVALDAS
18. ŠIURNA TOMAS
19. ŠLEKONIS FAUSTAS
20. TAUNYS DONATAS
21. TUMINAITĖ AIRŪNĖ
22. VADAKOJYTĖ NEDA
23. VAINEIKYTĖ IEVA


8b klasė, auklėtoja Rima Dominaitė (grįžti į pradžią)

1. BRIEDYTĖ UGNĖ
2. GAIDJURGIS MARTYNAS
3. GAILIŪNAITĖ DEIMANTĖ
4. GASIŪNAS MATAS
5. GRIGALIŪNAS ADOMAS
6. GRUBIS AUGUSTAS
7. JASAITIS GORDIJUS
8. JONUŠAITĖ GABRIELLA
9. JURGAITYTĖ SILVIJA
10. NORVAIŠAITĖ VIKTORIJA
11. PATARAKAITĖ KRISTINA
12. RIEKUMAS ARNOLDAS
13. SKRUDUPIS ARŪNAS
14. STANKŪNAITĖ KAMILĖ
15. TAUNYS EIMANTAS
16. ZAICEVAS TOMAS
17. ŽEMĖPATYTĖ EVA
18. ŽIBAITYTĖ GABIJA
19. ŽITKEVIČIUS LUKAS